Masaüstü bilgisayar için masa tavsiyesi

Uzun L şeklinde iki masayı birleştirebilirsiniz belki ama kapı falan yok hocam. :) Dediğim gibi özel yaptırma imkanınız varsa öyle yapın. Gönlünüz daha rahat olur. :)

Merhaba Arkadaşlar,
Kusura bakmayın biraz geç cevap veriyorum. Bütün yorumlarınızı okudum. Marangoza gitmek en iyisi olacak gibi istediğim şeyi anlamayan arkadaşlar var. Oda içinde küçük bir oda istiyorum. Bu odanın içinde bilgisayarım olacak ve ben kapıyı kapattığımda tüm bağlantım kesilecek dünyayla bunu istiyordum ve tekrardan teşekkür ederim. Marangoza yarın gidip planları göstereceğim.

Boş ya da kullanmadığınız bir oda varsa o odayı bilgisayar odası yapmak daha mantıklı olur.
Mantıklı olur. Evet doğru. Fakat benim fantezim biraz daha farklı ben küçük ve dar alanları seven biriyim benim kahveme ve bilgisayarıma yetecek bir yer olsun bir de beni kimse rahatsız etmesin yeter. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı