Masaüstü Bilgisayar için Wi-Fi Adaptör Önerisi

Elohim

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Anakartımda Wi-Fi özelliği yok. Odamdaki Türk Telekom fiber kutusunun sabit olması nedeniyle de masamın yerini değiştiremiyorum. Modeme ethernet ile bağlıyım. Aşağıdaki hususlarda yardımınızı rica ediyorum.
  1. Kasa için bir kablosuz adaptör mü almalıyım?
  2. Wi-Fi özellikli bir anakarta mı geçmeliyim?
  3. . Masamı koymak istediğim taraftaki duvarda priz var. Oraya aşağıdaki ürünü taksam ve ethernet girişinden kasayı beslesem çalışır mı? Yoksa ürün tam tersi mantıkla mı çalışıyor? Yani ethernetten Wi-Fi'a mı, Wi-Fi'dan ethernete mi çeviriyor?

100 megabit internetin tamamını alabiliyorum, 11-12 MB/sn indirme hızım var. Bu yöntemlerle tahmini ne kadar bir kaybım olur? Bu yöntemlerden başka öneriniz varsa açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihazı kullandım ondan biliyorum Wi-Fi üzerinden aldığı interneti, ethernet çıkışına yönlendiriyordu.

Arkadaşlar merhaba. Anakartımda Wi-Fi özelliği yok. Odamdaki Türk Telekom fiber kutusunun sabit olması nedeniyle de masamın yerini değiştiremiyorum. Modeme ethernet ile bağlıyım. Aşağıdaki hususlarda yardımınızı rica ediyorum.
  1. Kasa için bir kablosuz adaptör mü almalıyım?
  2. Wi-Fi özellikli bir anakarta mı geçmeliyim?
  3. . Masamı koymak istediğim taraftaki duvarda priz var. Oraya aşağıdaki ürünü taksam ve ethernet girişinden kasayı beslesem çalışır mı? Yoksa ürün tam tersi mantıkla mı çalışıyor? Yani ethernetten Wi-Fi'a mı, Wi-Fi'dan ethernete mi çeviriyor?

100 megabit internetin tamamını alabiliyorum, 11-12 MB/sn indirme hızım var. Bu yöntemlerle tahmini ne kadar bir kaybım olur? Bu yöntemlerden başka öneriniz varsa açığım. Şimdiden teşekkürler.

Yine ethernet ile bağlanamaz mısınız? yoksa kablo çekmesi mi sıkıntı olacak?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı