Masaüstü Bilgisayara Bluetooth Önerisi

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Bilgisayardan Forza Horizon 3 oynuyorum ve Xbox One S Controller'ı bilgisayara bağlamak istiyorum. Anakartımda Bluetooth özelliği veya herhangi bir adaptör yok. Nasıl bir şey önerirsiniz? Bütçem 30 TL civarı, maksimum 50 olur.

USB Bluetooth dongle alabilirsiniz. Marka ya da model çok önemli değil, sadece bağlantı kuracaksınız.

4.0 standartını destekleyen bir Bluetooth adaptör işinizi görür. Ben de aynı kontrolcüyü kullanıyorum. Eski bir dizüstü bilgisayardan çıkardığım Wi-Fi modülünü bilgisayarıma taktım ve sorunsuz şekilde çalışıyor.

4.0 standartını destekleyen bir Bluetooth adaptör işinizi görür. Ben de aynı kontrolcüyü kullanıyorum. Eski bir dizüstü bilgisayardan çıkardığım Wi-Fi modülünü bilgisayarıma taktım ve sorunsuz şekilde çalışıyor.
Maalesef sizinki gibi bir şey yapamam. Bir öneride bulanabilir misiniz?
USB Bluetooth dongle alabilirsiniz. Marka ya da model çok önemli değil, sadece bağlantı kuracaksınız.
Bir öneri yapabilir misiniz? Controller sadece 4.0 destekliyor. İnternette kalitesiz olanların gecikme, algılamama gibi sorunların olduğunu öğrendim.

Biraz araştırdım ama şu an için o bütçe ile yapılacak en iyi şey piyasada olan 4.0 destekli ve yorumları iyi olan standart bir USB Bluetooth adaptör almak olur. Kablosuz ağ kartı alarak PCI slotuna da takılabilir adaptör ile ama o zaman da bütçe gereksiz yere artar. 20 TL civarında standart bir adaptör alın. Olmazsa iade edersiniz en kötü.

Maalesef sizinki gibi bir şey yapamam. Bir öneride bulanabilir misiniz?Bir öneri yapabilir misiniz? Controller sadece 4.0 destekliyor. İnternette kalitesiz olanların gecikme, algılamama gibi sorunların olduğunu öğrendim.
Sonuç nedir aldınız mı kalitesiz markalar gerçekten çekmiyor 2 metrede bile bağlantı kopuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı