Masaüstü Bilgisayara İşletim Sistemi Kurmak

Utku Kahraman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben kısa bir zamanda FreeDos bir masaüstü bilgisayar alacağım. Bende Windows 7'nin orijinal CD'leri var. Bunları dizüstü bilgisayarımda kullanıyordum ama aldığım masaüstü bilgisayara bunları kurabilir miyim bilmiyorum. İşletim sistemlerinin masaüstü için, dizüstü için diye çeşitleri var mı yoksa iki bilgisayarda da kurulabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sistem gereksinimlerini karşılıyorsa, Technopat'ın rehberleri ile Windows 10 kurmanı tavsiye ederim.

Windows 10 Gereksinimleri ve Teknik Özellikleri | Microsoft

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Microsoft'un sitesinden Windows 10 ISO dosyasını CD ya Flash Belleğe yazdırdıktan sonra sistemi boot edip Windows 10 yükleyebilirsiniz. Bu arada key isteyecek Windows 10 OEM keyleri 50-60TL'ye bulabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı