Masaüstü bilgisayara SSD nasıl takılır?

MetehanGuger

Hectopat
Daha fazla  
Kasama SSD ve laptop hardiski nasıl takabilirim resimler aşağıdadir. 3'unu birden takabilir miyim? Aparat lazimsa nereye takmam gerekiyor? Yardimci olursaniz cok memnun olurum, iyi forumlar.

Resimleri ekledim.

P_IMG_20160217_172528.jpg
P_IMG_20160217_174232.jpg

Harddisklerin yeri var zaten SSD'yi ise çift taraflı bant ile bir yere yapıştır.
Hardisklerin yeri neresi acaba 2harddisk 1ssd takicam yeni aparat alsam takmaya yer yok

Bunu nereye monte edecegim ?

Kasanın modelini atarmısın? sanırım o ucu kıvırık kısa demir çubuğunun olduğu yer SSD yuvası tam emin değilim.
Kasa beko nun kasası arkasinda beko tarafindan uretilmistir yaziyor dostum. Resmi bu o bos yere micro sd kart takmak icin takilan bi aparat baglaniyor resimleri attim yardimci olabilirmisin
P_IMG_20160218_144327.jpg
P_images.jpg

Hardisklerin yeri neresi acaba 2harddisk 1ssd takicam yeni aparat alsam takmaya yer yok

Bunu nereye monte edecegim ?

Kasa beko nun kasası arkasinda beko tarafindan uretilmistir yaziyor dostum. Resmi bu o bos yere micro sd kart takmak icin takilan bi aparat baglaniyor resimleri attim yardimci olabilirmisin Eki Görüntüle 142275 Eki Görüntüle 142276
Dandirik bi kasa seçmişsin kasanı değiştir yada Pilavyer'in dediği gibi bant kullanarak kasanın bir yerine yapıştır. HDD'ler için ise büyük olan HDD'yi 24 pin anakart güç bağlantısının sağındaki hafif üst taraftaki yuvaya takacaksın.

Kasanın en üstene 3" HDD'yi, diğer 2.5" HDD/SSD'yi de altta çift gözlü boşluğa çift taraflı ban ile monte edebilirsiniz.

Gördüğüm kadarıyla anakartınız sata 3 destekli boş yuvanız da var takın, güç bağlantılarını da yapın işlem tamam :)

Kasanın en üstene 3" HDD'yi, diğer 2.5" HDD/SSD'yi de altta çift gözlü boşluğa çift taraflı ban ile monte edebilirsiniz.

Gördüğüm kadarıyla anakartınız sata 3 destekli boş yuvanız da var takın, güç bağlantılarını da yapın işlem tamam :)
Dostum en üstü derken cd romun yerimi ?

Dandirik bi kasa seçmişsin kasanı değiştir yada Pilavyer'in dediği gibi bant kullanarak kasanın bir yerine yapıştır. HDD'ler için ise büyük olan HDD'yi 24 pin anakart güç bağlantısının sağındaki hafif üst taraftaki yuvaya takacaksın.
Dostum orada mikro sd kart vs. Takma aparati takili. Denedim ne hdd nede laptop hddsi oraya uymuyor ne yapmam lazım

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı