Masaüstü Bilgisayarda Kablosuz Ağ Bağlantısı Nasıl Yapılır?

anilrenklioglu

Decapat
Merhaba, çocukluğumdan sonra ilk defa bir masaüstü bilgisayar alacağım. Etrafta görüyorum masaüstü bilgisayara kablosuz ağ bağlantısı wireless adaptör vs. ile yapılabiliyor. Anakartım ASUS TUF B450 PLUS GAMING olacak. Bazı anakartlarda Wi-Fi bağlantısının direkt olarak desteklediğini duymuştum. Bu anakartta böyle bir özellik var mıdır? Masaüstü bilgisayarı kablosuz ağa nasıl bağlayabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

Kablosuz ağ için USB var bende. İçinde wifi alıcısı var benim bildiğim Teknosa'da 100 lira şuan.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS TUF B450 PLUS GAMING anakartta yok dahili Wİ-Fİ donanımı o yüzden harici bir USB Wİ-Fİ adaptör ile bunu yapabilirsin.

Merhaba, çocukluğumdan sonra ilk defa bir masaüstü bilgisayar alacağım. Etrafta görüyorum masaüstü bilgisayara kablosuz ağ bağlantısı wireless adaptör vs. ile yapılabiliyor. Anakartım ASUS TUF B450 PLUS GAMING olacak. Bazı anakartlarda Wi-Fi bağlantısının direkt olarak desteklediğini duymuştum. Bu anakartta böyle bir özellik var mıdır? Masaüstü bilgisayarı kablosuz ağa nasıl bağlayabilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
Beyefendi size kocaman bir USB Wireless Adaptör öneriyorum. 10 metre kablosu var. Dış mekan da iyi çeker. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı