Masaüstü bilgisayarda kasadan açılıp kapanma sesi geliyor

Lesnarr

Zeptopat
Daha fazla  
Oyun oynarken ya da oyun kurarken örnek olarak Valorant kurarken açılıp kapanma sesi geliyor sonra da bilgisayar çöküyor. Fakat mesela Valorant kurmaya başladığım anda açılıp kapanma sesi gelmeye başlıyor ve indirmeyi duraklattıgimda ses gidiyor. Öncesinde böyle bir sorun yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an için yapabileceğiniz işlemler;
HDD kablo(güç/data) bağlantılarına bir göz atmak. Anakart üzerindeki bağlantı portununun yerini ve/veya SATA kablosunu değiştirip tekrar bir gözlem yapabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220706_160207.jpg
    IMG_20220706_160207.jpg
    434,2 KB · Görüntüleme: 16
Bu bir teknik sorun değil mi? Bir sistem sorunu değil virüs falan gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an bu durumda ve bilgisiyari kapattım artık. Benden bu kadar galiba. Sesi hala kafamda ötüyor biraz zor unutacağım galiba. Ben bu kasayı bilgisiyarciya götürsem halledilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an bu durumda ve bilgisiyari kapattım artık. Benden bu kadar galiba. Sesi hala kafamda ötüyor biraz zor unutacağım galiba. Ben bu kasayı bilgisiyarciya götürsem halledilir mi?
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için maalesef ben cozemiyecegim galiba. Muhtemelen bilgisiyarciya götüreceğiz zamanınız çaldım. Kusura bakmayın. İyi günler..

Geri
Yukarı