Masaüstü bilgisayarda nasıl kablosuz internete bağlanılır?

NEO CMDNDR

Picopat
Arkadaşlar selamlar.
Masaüstü bilgisayarımı kurdum ama anakartımda Wireless özelliği yok. Modem de salonda. Başka bir oda da ise duvardan internet kablosu çıkışı yok.
Ne yapmalıyım?
İyi bir Wireless adaptörü mü almalıyım? (Önerileriniz nelerdir?)
İyi bir kablo ile salonda odama kablo mu çekmeliyim? (Ne kadar kenardan gelecek desem de evdekiler holde yerde kablo istemiyorlar.)
Elektirici bulup odamın duvarından internet kablosu çıkışı açtırabilir miyim?
Yoksa wireles adaptöe vereceğim para ile yeni ve daha sağlam bir modem mi alsam odama. Gerçi o zaman yine duvardan kablo çıkışı mı gerekiyor?

Eğer modeminiz benim gibi 5-6 metre ötenizdeyse Wi-Fi adaptör tavsiye ediyorum. Daha bugün aldım. Tenda U6, gayet stabil çalışıyor. Vatan'da 149 TL. Tavsiye ederim.

Arkadaşlar selamlar.
Masaüstü bilgisayarımı kurdum ama anakartımda Wireless özelliği yok. Modem de salonda. Başka bir oda da ise duvardan internet kablosu çıkışı yok.
Ne yapmalıyım?
İyi bir kablo ile salonda odama kablo mu çekmeliyim? (Ne kadar kenardan gelecek desem de evdekiler holde yerde kablo istemiyorlar.)
Yoksa wireles adaptöe vereceğim para ile yeni ve daha sağlam bir modem mi alsam odama. Gerçi o zaman yine duvardan kablo çıkışı mı gerekiyor?
Wifi
Arkadaşlar selamlar.
Ne yapmalıyım?
wifi adaptör almak en mantıklısı 200₺ bazın da çok iyi ve kaliteli adaptörler bulunuyor.

USB şeklinde olan Wireless alıcıları tercih edebilirsiniz. Ancak masaüstü cihazlar için Anakart'a takılan Wireless kartları öneririm.

Wifi

wifi adaptör almak en mantıklısı 200₺ bazın da çok iyi ve kaliteli adaptörler bulunuyor.
200TL çok. Zaten anakartın wifi'li modelleri de 200 tl fark ile başlıyordu. En iyisi kablo alıp modemden kablo ile pc ye bağlamak galiba. Çünkü kimse ucuz fiyatlı wifi adaptörü önermiyor. Hem kablo ile veri kaybı, zamanla bozulma vs de olmaz pek.. Yanılıyor muyum?

Geri
Yukarı