Masaüstü bilgisayarda nasıl sanallaştırma açılır?

Galanderia

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba, ben masaüstü kullanıyorum. Gelişmiş başlangıca tıkladıktan sonra falan işlemci sanallaştırma düğmesi yok. BlueStacks kuracağım da nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben masaüstü kullanıyorum. Gelişmiş başlangıca tıkladıktan sonra falan işlemci sanallaştırma düğmesi yok. BlueStacks kuracağım da nasıl yapacağım?

BIOS üzerinde virtualization Technology yazan kısmı enabled yapman gerek.

BIOS'da Intel VT-x veya Virtualization Technology olarak gözükür genelde. Onu aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Ayarlarda gelişmiş başlangıca bas sorun gidere bas orada UEFI donanım yazılım ile devam et deyip yeniden başlata bas BIOS açılacaktır BIOS'ta Intel virtualization Technology enabled yap bu kadar ayarlarda gelişmiş başlangıcı bulamazsan Windows oturum açma ekranında Shift tuşuna basarak bilgisayarı yeniden başlat sorun gidere bas orada UEFI donanım yazılım ile devam et deyip yeniden başlata bas BIOS açılacaktır BIOS'ta Intel virtualization Technology enabled yap bu kadar.

Ayarlarda gelişmiş başlangıca bas sorun gidere bas orada UEFI donanım yazılım ile devam et deyip yeniden başlata bas BIOS açılacaktır BIOS'ta Intel virtualization Technology enabled yap bu kadar ayarlarda gelişmiş başlangıcı bulamazsan Windows oturum açma ekranında Shift tuşuna basarak bilgisayarı yeniden başlat sorun gidere bas orada UEFI donanım yazılım ile devam et deyip yeniden başlata bas BIOS açılacaktır BIOS'ta Intel virtualization Technology enabled yap bu kadar.

UEFI donanım yerine sistem geri yükleme var.

Ancak BIOS'u açmaya çalışıyor beyefendi.
Sistem geri yükleme sadece donanım değişikliklerini geri alır.
Eğer donanımda ya da Windows'ta yanlış bir ayar yaptıysanız sistem geri yüklemeyi kullanın.

Bir de bunları yaptıktan sonra arama kutucuğuna Windows özelliklerini aç ya da kapat yazıp burayı açın ardından.
Hyper-v

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı