Masaüstü için Wi-Fi adaptörü önerisi

Umut019

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar yakın bir zamanda bir sistem topladım. Anakartımın modeli MSI H310M PRO-VDH Plus ve Wi-Fi desteği yok. Ethernet kablosu bağlamak da çok sıkıntı çünkü modem oturma odasında o yüzden Wi-Fi adaptörü almaya karar verdim. Önerebileceğiniz kaliteli bir marka var mıdır yoksa sizce ethernet kablosu mu bağlamalıyım?

Herhangi bir bütçe kısıtlamam yok. Ethernet kablosu oturma odasından buraya sıkıntı olmaz mı?
Problem olmaz. Wifi Adaptörleri çok sıkıntı yaratabiliyor. Dark, hadron gibi dandik markalar alacağınıza Asus, Tp Link almak daha mantıklı zira Dark, Hadron kullandım çok çabuk bozuldu. Önerilerim:
ASUS USB-N14 Yüksek Çekim-Çift Antenli-Kablosuz USB Adaptör Fiyatı (çok sağlam bir üründür)

TP-Link TL-WN8200ND 300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (buda öyle)

İncelemelerini iyice bakın uygun olanı alın, ben ethernet kullanmanızdan yanayım ethernet olmadı Asus Wifi Adaptörden yanayım.

Asus Adaptör İnceleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Problem olmaz. Wi-Fi adaptörleri çok sıkıntı yaratabiliyor. Dark, Hadron gibi dandik markalar alacağınıza ASUS, TP-Link almak daha mantıklı zira Dark, Hadron kullandım çok çabuk bozuldu. Önerilerim:
ASUS USB-N14 Yüksek Çekim-Çift Antenli-Kablosuz USB Adaptör Fiyatı (çok sağlam bir üründür)

TP-Link TL-WN8200ND 300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (bu da öyle)

İncelemelerini iyice bakın uygun olanı alın, ben ethernet kullanmanızdan yanayım ethernet olmadı ASUS Wi-Fi adaptörden yanayım.

Tamamdır hocam sağ olun o zaman ilk attığınız linkteki ASUS'u almayı düşünüyorum fakat bir sorum var kabloda mı daha çok verim alırım bunda mı eğer kablo alırsam kablonun markasının bir önemi var mı?

Tamamdır hocam sağ olun o zaman ilk attığınız linkteki ASUS'u almayı düşünüyorum fakat bir sorum var kabloda mı daha çok verim alırım bunda mı eğer kablo alırsam kablonun markasının bir önemi var mı?
Kablonun CAT 6 olmasına dikkat edin, onun dışında problem olmaz Youtube'da CAT 6 testleri var bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı