Masaüstü Kurt Resmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ufak çağlı bir araştırma yaptım fakat masaüstü için kurt resmi bulamadım yardımlarınızı bekliyorum güzel bir resim bulmanızı umuyorum.

Mobilim, bulamam ama çözünürlüğünüzü belirtin. Ayrıca bir kaç küçük ayrıntı daha verirseniz daha kolay olur bulmaları.

Zevkini bilemem ama Google görsellere ''kurt duvar kağıdı'' veya ''wolf wallpaper'' yazdığımda güzel resimler çıkıyor.

iuuq_NV_00xxx_SL_lbmjufmjsftjnmfs_SL_dpn0ebub0nfejb0_2NU_0Cfzb_AP__SK_lvsu_SK_4_SL_kqh.jpg
1en_guzel_beyaz_kurt_resimleri_8.jpg

Yığınla kurt resmi var nasıl bulamadın?

İnternette araştırmadan gelip burada konu açanlardan nefret ediyorum. Kardeşim GOOGLE diye bir şey var biliyor musun? Görseller diye bir seçenek var bu sitede oradan istediği resimin ismini yazıyorsun otomatikman buluyor arama araçları diye bir seçeneğide var oradan da fotoğrafları istediğin çözünürlükte bulmanı sağlıyor. Gelip burada boş boş konu açma git araştır bulamazsan yaz insanları da yorma. :yumruk:

@TELEMAK "Diğer Konu Dışı" bölümüne açılmış, bizim fikirlerimizi, görüşlerimizi soran bir konuya böyle diyemezsin.

Konuyu açan araştırma yaptım bulamadım diyor bende nasıl bulacağını ve düzgün araştırma yapmadan konu açıp insanları yormaması hakkında bilgi verdim.

@TELEMAK Üslubuna dikkat et. Bu kadar seni rahatsız ediyor ise konuya cevap vermezsin olur biter ;) Araştırma yaptım fakat beğenmedim sizin önerilerinizi almak istedim fakat öneriden çok terbiyesizlik yapmaya gelmiş gibisin.

Eki Görüntüle 99032 Eki Görüntüle 99033
Yığınla kurt resmi var nasıl bulamadın?
Benim bulduklarım basit ve sıradan resimlerdi sizinkiler gibi güzel bulamadım.

Yada istersen bu Google aramasına bakabilirsin. 1080p'ye ayarladım arama kriterini.
Google görsellerde çözünürlük ayarı olduğunu sizden öğrendim paylaşımınız için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı