Masaüstü mü alınmalı dizüstü mü?

yusufbulut72

Femtopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba masaüstü veya dizüstü bilgisayar alacağım. 7. sınıftayım bursumu biriktirip alacağım. O zaman 12. sınıfta olurum üniverste için laptop daha iyi ama emin değilim. Oyun için ve yorumlarda masaüstü yanına da 25000-30000 arası bilgisayar önerir misiniz? Mesela masaüstü bu RAM'ya da dizüstü Monster gibi önerilenizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki de masaüstü. Sebebi ise aynı fiyata masaüstünde daha iyi performans alabilirsiniz.(sebebi ise laptoplar daha pahalıya oluşturuluyor.). Ama alacağınız bilgisayarı bir yerden bir yere götürecekseniz laptop daha mantıklı.

Hepinize merhaba masaüstü veya dizüstü bilgisayar alacağım. 7. sınıftayım bursumu biriktirip alacağım. O zaman 12. sınıfta olurum üniverste için laptop daha iyi ama emin değilim. Oyun için ve yorumlarda masaüstü yanına da 25000-30000 arası bilgisayar önerir misiniz? Mesela masaüstü bu RAM'ya da dizüstü Monster gibi önerilenizi bekliyorum.

Ekran kartı fiyatları düşmüşken masaüstü almak çok daha mantıklı, ben olsam 20.000 bütçeyle masaüstü alırım kalanı ile 2. el MacBook alırım okulumda kullanırım. Ki şöyle bir şey var, 5 6 yıl boyunca para biriktireceksin sanırım. O zamana kadar bilgisayar kalır mı bilmem. Beynimize yerleştirdiğimiz çiplerle oyun oynarız herhalde. :D

Geri
Yukarı