Masaüstü mü dizüstü mü?

Laptopa verdiğin paradan daha az vererek, daha güçlü masaüstü alabilirsin ancak sabit duramam her yerde lazım diyorsan laptop al. Laptop ile oyun oynamayı düşünüyorsan U işlemci alma.

Bana göre bütçe işi, bütçe yüksekse düzgün bir laptop alıp kullanabilirsiniz. Düşükse sizi 2 sene götürecek bir masaüstü toplayıp üniversiteye geçince satarsınız üstüne para ekleyip laptop alırsınız.
Hocam sizce 8-9 gibi bir fiyat için laptop mantıklı mı? Bu arada ara sıra oyun oynamayı seven biriyim.

Laptopa verdiğin paradan daha az vererek, daha güçlü masaüstü alabilirsin ancak sabit duramam her yerde lazım diyorsan laptop al. Laptop ile oyun oynamayı düşünüyorsan U işlemci alma.
Hocam hem kışın hem yazın genellikle evde olan birisiyim. Sadece yazları 1 aylığına memlekete gideriz, onda da laptopu yanımda götüreceğimi pek sanmıyorum.

Kullanım amacına yönelik. Taşınabilirlik mi performans mı.

Dosya Ekleri

• xed3vxj5qxh41.jpg
    xed3vxj5qxh41.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 33
Hocam sizce 8-9 gibi bir fiyat için laptop mantıklı mı? Bu arada ara sıra oyun oynamayı seven biriyim.
Oynadığınız oyunlar ağır değilse bence mantıklı. Şu tarz bir şey alıp 16 RAM yapıp kullanabilirsiniz:

Modeli rastgele açtım, tahmini özellikleri görmek için. Almadan önce araştırın.

Oyun laptopu alsam beni üniversite sonuna kadar götürebilir mi hocam?

9300 e bunu al veya benzerini uzun yıllar götürür.

Geri
Yukarı