Masaüstü mü, Dizüstü mü?

Anakartı üst düzey O.C yapmayacaksanız kesinlikle kısın amacınız sadece oyun ise anakart biraz fazla. Gaming 5 almanız daha mantıklı olacaktır.

Yani amaç oyun oynamak belki stream yapmak o da çok önemli değil yani el verdiği kadar onuda yapmaya çalışıcağım ama o şuanda en son planda benim için şuanda o önemli değil şuanda sadece oyun odaklı bir bilgisayar düşünüyorum

Kendi kısıtlı bilgim dahilinde böyle bir sistem toplamıştım sizinde toplama bilgisayar hakkındaki düşünceleriniz benim için önemlidir toplama pc tavsiyelerinizi bekliyorum
Hocam kendi topladığınız sistem hem daha pahalı, hem de Oblivion'dan performans olarak bir artısı yok. Ben Phoenix markasından bihaberdim ama adamlar toplama PC fiyatına hazırını yapmışlar. Bence masaüstünde karar kıldıysanız almayı düşünebilirsiniz.

Hocam kendi topladığınız sistem hem daha pahalı, hem de Oblivion'dan performans olarak bir artısı yok. Ben Phoenix markasından bihaberdim ama adamlar toplama PC fiyatına hazırını yapmışlar. Bence masaüstünde karar kıldıysanız almayı düşünebilirsiniz.

Eğer Yanlış bilmiyorsam beni düzeltin Türk firması diye biliyorum servis konusunda iyi olduklarını duydum toplama pc mi yoksa hazır phoenix mi şuanda kafam çok karışık

Eğer Yanlış bilmiyorsam beni düzeltin Türk firması diye biliyorum servis konusunda iyi olduklarını duydum toplama pc mi yoksa hazır phoenix mi şuanda kafam çok karışık
Türk firması mı bilmiyorum açıkçası ama o fiyata Oblivion çok iyi gerçekten. Ses yalıtımını falan bile düşünmüşler adamlar.

Hocam ben şöyle bir şey topladım hani ses yalıtımı vs. her şeyi aynı şekilde sağlamaya çalıştım. Sadece işlemci K anakart hem daha iyi hem overclock destekliyor. Soğutucu dahil olmamasına rağmen fiyat farkı gördüğünüz gibi. Ekran kartı çıkmamış MSI Gtx970 o da.
Tavsiye.jpg

Hocam ben şöyle bir şey topladım hani ses yalıtımı vs. her şeyi aynı şekilde sağlamaya çalıştım. Sadece işlemci K anakart hem daha iyi hem overclock destekliyor. Soğutucu dahil olmamasına rağmen fiyat farkı gördüğünüz gibi. Ekran kartı çıkmamış MSI Gtx970 o da.
Eki Görüntüle 46075

Uğraştığın için teşekkür ederim saolasın ama bu phoenix bilgisayarları şuanda dikkatimi çekmiyor değil ama aklıma takılan bir soru var ben bu pcyi aldım diyelim windows kurulumu bios güncelleme tarzı uygulamaları yapıp mı gönderirler yoksa ben bu işlemleri nasıl çözücem tek düşüncem şuanda o

Bir de şunu söyleyeyim yani Gtx980 konulabilir bu sisteme oyun performansının artması için fakat diğer parçaların (işlemci,anakart vb. ) kalitesi çok düşer. Ve ben bunu tavsiye etmem. Bence alın Oblivion'u rahatınıza bakın.

Bir de şunu söyleyeyim yani Gtx980 konulabilir bu sisteme oyun performansının artması için fakat diğer parçaların (işlemci,anakart vb. ) kalitesi çok düşer. Ve ben bunu tavsiye etmem. Bence alın Oblivion'u rahatınıza bakın.
Gtx970 zaten şuan için full hd kalitesinde tüm oyunların en yüksek ayarları için fazlasıyla yeterli bir kart, gtx980 fanteziye girer açıkcası ki 7-8fps için 800tl fark söz konusu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı