Masaüstü mü, Dizüstü mü?

Uğraştığın için teşekkür ederim saolasın ama bu phoenix bilgisayarları şuanda dikkatimi çekmiyor değil ama aklıma takılan bir soru var ben bu pcyi aldım diyelim windows kurulumu bios güncelleme tarzı uygulamaları yapıp mı gönderirler yoksa ben bu işlemleri nasıl çözücem tek düşüncem şuanda o
Ne demek bunun için buradayız. :D Şimdi Vatan'da sistem toplattığın zaman sana işletim sistemini biraz indirimli bir fiyatla sunuyorlar. Tamam alıyorum dersen orada işletim sistemini kuruyorlar ve parçaları takıyorlar kullanıma hazır şekilde alıyorsun. Fakat BIOS güncellemesi veya ufak tefek BIOS ayarları vs. yapmazlar.

Gtx970 zaten şuan için full hd kalitesinde tüm oyunların en yüksek ayarları için fazlasıyla yeterli bir kart, gtx980 fanteziye girer açıkcası ki 7-8fps için 800tl fark söz konusu.
Aynen öyle.

Pardon ben çok yanlış anladım sanırım. Siz Oblivion'u mu kastettiniz?

Ne demek bunun için buradayız. :D Şimdi Vatan'da sistem toplattığın zaman sana işletim sistemini biraz indirimli bir fiyatla sunuyorlar. Tamam alıyorum dersen orada işletim sistemini kuruyorlar ve parçaları takıyorlar kullanıma hazır şekilde alıyorsun. Fakat BIOS güncellemesi veya ufak tefek BIOS ayarları vs. yapmazlar.

Aynen öyle.

Pardon ben çok yanlış anladım sanırım. Siz Oblivion'u mu kastettiniz?

Aynen oblivionu kastettim

Peki OC Yapmayı düşünüyor musunuz yoksa normal bir kullanıcı mısınız ?

Eğer toplama bilgisayar alırsam OC yaparım

Oblivion işletim sistemi kurulu gelir bence. (Emin değilim.) BIOS güncellemesi yapmazlar ama büyük ihtimal. Zaten onu alırsanız overclock yapmayacağınız için olmazsa olmaz bir şey değil.

Arkadaşım , evet phoenix marka iyi bir marka ama hazır kasa olduğundan sizin toplıycağınızla aynı performansta bir sistem gönderip ederinden daha fazla bir miktar fiyat alıcaklar. Ben hertürlü toplama taraftarıyım kesinlikle hazır kasa almayın gidin bilen bir arkadasınıza danışın yada bir tanıdık o yardımcı olsun size ama öyle birisi yoksa ve toplama konusunda gerçekten tecrübesizseniz sizi ilk gördükleri yerde kazıklamaya çalışan çok kişi olucak. Tek başınıza böyle bir işe kalkışmayın. 200 tl gibi gereksiz artı bir ücret verip oblivion serisini alın yapıcak birşey yok :( yada bizden yardım alabilirsiniz.

Oblivion işletim sistemi kurulu gelir bence. (Emin değilim.) BIOS güncellemesi yapmazlar ama büyük ihtimal. Zaten onu alırsanız overclock yapmayacağınız için olmazsa olmaz bir şey değil.

Valla @Recep Baltaş sistem toplama videolarında bios güncelleme olmazsa olmaz dedikten sonra alıcağım pcde bios güncellemezsem olmaz :D

Arkadaşım , evet phoenix marka iyi bir marka ama hazır kasa olduğundan sizin toplıycağınızla aynı performansta bir sistem gönderip ederinden daha fazla bir miktar fiyat alıcaklar. Ben hertürlü toplama taraftarıyım kesinlikle hazır kasa almayın gidin bilen bir arkadasınıza danışın yada bir tanıdık o yardımcı olsun size ama öyle birisi yoksa ve toplama konusunda gerçekten tecrübesizseniz sizi ilk gördükleri yerde kazıklamaya çalışan çok kişi olucak. Tek başınıza böyle bir işe kalkışmayın. 200 tl gibi gereksiz artı bir ücret verip oblivion serisini alın yapıcak birşey yok :( yada bizden yardım alabilirsiniz.

Belirttiğim gibi toplama pcde yardımcı olucak arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim zaten bundan önce aldığım toplama pc'de yediğim kazık bana ders oldu

Kazık yemişsin bence birdaha bulaşma öyleyse ver 3500 tl oblivion hazır PC ye. Sana gelicek olan ortalama 3400 tl lik performans gösteren bir PC. 100 tl boşa gidicek ama yapıcak birşey yok. Gerçi toplama yapsan 100 tl ile çokta değişen birşey olmaz . Bence uygun olan ( senin için ) al oblivion serisini rahatına bak. Üstelik gerçekten o fiyata iyi bir sistem. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu :)

BIOS Güncelleme zor bir işlem değil zaten sistem toplama videolarına bakarsanız nasıl yapacağınız anlatılıyor kendiniz yaparsınız iki dakikada :matrix:

Bios güncelleme ile ilgili pek bir bilgim yok hatta sıfır ve becerebileceğimi düşünmüyorum uefi windows ve bios güncellemeleri hep Recep abi soktu beni kafama ne güzel bilmiyorken kafam rahattı şimdi ister istemez insan yapmak istiyor gerçi elimize bilgisayar gelsin de onları elbet yaparız veya yaptırırz artık :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı