Masaüstü PC HDMI ile TV'ye görüntü aktarma sorunu

Runonika

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni aldığım FreeDOS masaüstü bilgisayarımı HDMI ile TV'ye bağladığım zaman görüntü alamıyorum. Monitörüm yok, bilgisayarı TV'den kullanacağım. Ancak hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. Televizyon LG, laptoplarımdan sürekli olarak görüntü alabiliyorum kabloda veya televizyonda bir sıkıntı yok. Kasada 2 tane HDMI çıkışı var, her ikisinide televizyondaki bütün HDMI çıkışlarında denedim ama olmadı. Windows yüklemem gerekiyor, bu sorunu nasıl çözerim?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar MSI Nightblade Reddragon, yani bilgisayarı MSI topladı sistemde veya montajda bi hata olabileceğini sanmıyorum. Ancak mesela biz bi laptopu bağladığımızda tv den biosu yada yükleme ekranını görmüyoruz değil mi? direk masaüstünden görmeye başlıyoruz. Acaba başka bi kablu ile mi bağlamam lazım. İçinde işletim sistemi yok yani bi ayar falanda yapamıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı