Masaüstü PC için Armoury Crate fan ayarları nasıl olmalı?

Nexus151

Hectopat
Merhaba. ASUS marka bir anakartım var ve onunla birlikte gelen ASUS Armoury Crate yazılımını kullanıyorum ancak fan ayarları nasıl olmalı bilemedim. Sanırım ben Standart'ta kullanıyormuşum. Acaba Turbo ya da Full Speed'de mi kullanmalıyım? Parçalarım ısınma yapar mı?

Isılarını kontrol et sıcaksa full speed'e al, deneme yanılma yoluyla kendine uygun profili bulmalısın, eğer sistemini çok zorlamıyorsan zaten ısınmıyordur o yüzden silent moda al kafanı dinle. :)

Merhaba. ASUS marka bir anakartım var ve onunla birlikte gelen ASUS Armoury Crate yazılımını kullanıyorum ancak fan ayarları nasıl olmalı bilemedim. Sanırım ben Standart'ta kullanıyormuşum. Acaba Turbo'ya da Full Speed'de mi kullanmalıyım? Parçalarım ısınma yapar mı?

O programın fan ayarı yok. Sadece RGB'leri kontrol etmeye yarar. ASUS suit olmasın o?

Artı -1 Eksi
Isılarını kontrol et sıcaksa full speed'e al, deneme yanılma yoluyla kendine uygun profili bulmalısın, eğer sistemini çok zorlamıyorsan zaten ısınmıyordur o yüzden silent moda al kafanı dinle. :)
Tamamdır denerim. İlk 3 modun ses seviyesi bana baya yakın geldi ama full speed'de baya uçuşa geçiyo fan 😂 sanırım standart en uygunu yine de benim için.
O programın fan ayarı yok. Sadece RGB'leri kontrol etmeye yarar. ASUS suit olmasın o?
Yok var. 4 seçenek var hatta fan ayarı için belki de önceki sürümlerde yoktu ben yeni başladım sayılır kullanmaya şuan en son sürümde mevcut.

Geri
Yukarı