Masaüstü PC için hoparlör önerisi

Hocam beğendiniz mi?
Aşırı memnun kaldım. Bu fiyatta başka hoparlör denemediğim için karşılaştırma yapamıyorum belki daha iyisi vardır. Ben verdiğim paranın hakkını verdiğini düşünüyorum. Bu arada satın alacaksanız incehesaptan satın alın. Her yerde 350TL civarındayken incehesapta 260TL falandı sanırım.

Sen beni dinle, uyduruk bir hoparlör için bu paraları verme. 2. el güzel bir ses sitemi al, ona bağla. Oyun oynama keyfin yükselir.

Aşırı memnun kaldım. Bu fiyatta başka hoparlör denemediğim için karşılaştırma yapamıyorum belki daha iyisi vardır. Ben verdiğim paranın hakkını verdiğini düşünüyorum. Bu arada satın alacaksanız incehesaptan satın alın. Her yerde 350TL civarındayken incehesapta 260TL falandı sanırım.
372 TL olmuş tekrardan :')

Sen beni dinle, uyduruk bir hoparlör için bu paraları verme. 2. el güzel bir ses sitemi al, ona bağla. Oyun oynama keyfin yükselir.
Hoparlörü çoktan aldım bir haftadır da kullanıyorum. Zaten oyun oynarken kulaklık takıyorum. Gündelik kullanımda film, video vs.. için kullanıyorum hoparlörü ve bu hoparlör gayet yeterli benim için.

Hocam eskiden çok marka vardı şimdi yok artık. (eskiden creative, altec lansing, edifier vs)varken şimdi sadece meydan logitech'e kaldı.

Sizin tavsiyeniz var mı?
Şu an da geçici olarak eski ikinci el bir altec lansing 2.1 aldım..

Hocam eskiden çok marka vardı şimdi yok artık. (eskiden Creative, altec lansing, edifier vs)varken şimdi sadece meydan Logitech'e kaldı.

Sizin tavsiyeniz var mı?
Şu an da geçici olarak eski ikinci el bir altec lansing 2.1 aldım.

Eskiden Creative vardı bende, arızalanınca altec lansing almıştım. Sesi daha güzeldi şahsen.

Geri
Yukarı