Masaüstü PC için WiFi ve Bluetooth kart önerisi

MertDogan94

Kilopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi masaüstü bilgisayarım için böyle memnun olduğunuz, işini düzgün yapan (önceliğim Bluetooth kartı) bu iki parçayı almak istiyorum.

Yakın zamanda Bluetooth Kulaklık almayı düşünüyorum ve kaliteli bir Bluetooth USB mi desem, kart mı desem ondan almak istiyorum. Araştırdım 50 TL'ye falan var ama sesi kaliteli verir mi? Laptoplardaki gibi düzgün stabil çalışır mı emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

USB ile çalışan WiFi kartı istemiyorum. Direkt anakarta takılan bir şey düşünüyorum. İkisi arasında bir fark var mı? Bir de USB portlarımı doldurmak istemiyorum o yüzden anakarta takmalık dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman USB kullanmak zorundasın maalesef. Bende AMD anakart kullanmaktayım ama benim anakartımın içinden çıktığı için herhangi bir sorun yaşamadım. Tek sorun yeni hızları desteklemiyor. ( Bluetooth 5.0 vb. )

MSI Global

O zaman USB kullanmak zorundasın maalesef. Bende AMD anakart kullanmaktayım ama benim anakartımın içinden çıktığı için herhangi bir sorun yaşamadım. Tek sorun yeni hızları desteklemiyor. ( Bluetooth 5.0 vb. )

MSI Global
Bu kullandığın anakartta bluetooth olduğu nerede yazıyor dostum? benim pc'de bir resime veya dosyaya sağ tıklayıp gönder'e bastığımda Bluetooth çıkıyor ama basınca bir şey açılmıyor. Driver falan mı yüklemek lazım? Asus B450M-A Prime kullanıyorum.

Aşağıya doğru 2. sayfada 11. şıkta özellikleri yazmakta, oradan kontrol edebilirsin. Hayır, herhangi bir şey yüklemene gerek yok. Ben Kulaklık ve Xbox One S kumandası için kullanmaktayım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı