Masaüstü PC toplanır mı?

İzmir3535

Centipat
Daha fazla  
(2020) Arkadaşlar dizüstü laptopum artık yetersiz geldiği için ikinci el masaüstü PC toplayacağım. Fakat 6 yıldır laptop kullandığım için tek bir konuda önyargılarım var.

Sistem: (Daha toplamadım ama büyük ihtimalle bunları alacağım)

i7 2700K (OC yapılacak)
8 GB DDR3 RAM (2x4)
Gigabyte Z77 Anakart
120 GB SSD
OCZ Sthealstream 2 600W 80 Plus PSU
Cooler Master Kasa
Phanteks 120mm Egzoz Fan
Zalman işlemci fanı (Intel'in stock fanı gibi)
AOC 23" 1080P Monitör

Bu parçaları toplu olarak 1200 TL'ye alacağım.

1-) Fan sesi:
İşlemci fanını değiştireceğim CM Hyper T4 alacağım. Ekran kartı RX 580 4 GB Aorus modeli olacak fakat değişiklik gösterebilir. Bu fanı ve ekran kartını aldığımda sistem sesli çalışır mı? Veya PSU fan sesi yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
hepsini 1200 TL' ye nereden nasıl bulacaksın gerçekten merak ettim çok gizli değilse öğrenmek isterim :D Alınır tabi neden alınmasın sıfır fiyatlara el değmiyor ama test edip almanı öneririm özellikle stres testlerini uygula.

Fanlar genellikle yuk altindayken calisiyor. Siz oyun sirasindayken fanin sesini duymazsiniz bile. Ayrica bir oneride bulunmak istiyorum, o islemci yine i7 3770K alman daha iyi olur. 1200TL'ye alabileceginizden ben bayagi supheliyim.

arkadaşlar satıcı arkadaşla anlaştım. get ile güvenli bir şekilde alacağım. ben muğlada oturuyorum. satıcı arkadaş kocaelide oturuyor.
hepsini 1200 TL' ye nereden nasıl bulacaksın gerçekten merak ettim çok gizli değilse öğrenmek isterim :D Alınır tabi neden alınmasın sıfır fiyatlara el değmiyor ama test edip almanı öneririm özellikle stres testlerini uygula.
1200 tl ye hepsini değil ekran kartsız şekilde alacağım.
Hocam sistemi 1200 TL'ye nereden alıyorsanız, ben peşin 10 parça ücreti vereceğim, bana da alabilir misiniz?
tabi isterdim ama bana pc lazım dostum.
sistemi sahibinden üzerinden alacağım. zaten 3 4 ay önce ilana vermiş ama kimse almamış :D şaşırtıcı.
Fanlar genellikle yuk altindayken calisiyor. Siz oyun sirasindayken fanin sesini duymazsiniz bile. Ayrica bir oneride bulunmak istiyorum, o islemci yine i7 3770K alman daha iyi olur. 1200TL'ye alabileceginizden ben bayagi supheliyim.
önemli olan sessiz çalışması. çünkü aile ortamında kullanılacak.
Bu arada pc yi topladığım zaman overclock testleri olacak. Oyun performansıda dahil. Hepsini paylaşacağım :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı