Çözüldü Masaüstü pencere yöneticisi çok fazla bellek kullanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertpacinos

Hectopat
Yer
Sargoth
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda görev yöneticisinden baktığım zaman masaüstü pencere yöneticisi diye bir şey görüyorum. Bu ilk başlarda çok az bellek yiyor. Zamanla daha fazla bellek kullanmaya başlıyor. Bilgisayar 1-2 saat açık kaldığında ise o kadar çok bellek kullanıyor ki pencereler kendi kendine kapanmaya, siyah ekran vermeye başlıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Çözüm
Evet günceller.
Yeni İntel Grafik sürücülerinde oluyor problem. Ben de ilk İntel GPU güncelleyince başladı. DDU ile İntel kartını kaldırın. Sonrasında sitesinden en güncel sürümü tekrar yükleyin. Bir üyenin problemi o şekilde çözüldü. Bir deneyebilirsiniz.
Konu çözüldü olarak yazıyor ama çözüm yazmıyor. Bug mu :) ?
Windows güncellemeleriniz yaptıktan sonra yeniden başlatın sorun düzelecektir genel çözüm böyledir bilgilendirmek istedim
Yok işte hocam bu problem de şöyle oluyor: Bilgisayarı biraz kullanıyorsunuz. Başta hiç artmıyor kullanım. Sonra birden tavan yapmaya başlıyor RAM kullanımı. Ve güncelleme sonrası ve normal kullanım modunda da devam ediyor problem.

Yeni konular

Geri
Yukarı