Masaüstü rengi herhangi bir tuşa basıldığında değişiyor

Erennsakarya

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba bilgisayarımda masaüstündeyken herhangi bir tuşa bastığım da ekranın rengi değişiyor. Herhangi bir klasörde iken yine aynı şey oluyor. Bunun sebebi nedir, bilen var mı? Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ilk defa bu platformda konu başlığı açıyorum. Yanlış yere açtıysam affola. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Simdiden teşekkürler yaşadığım sorun şu linkler aracılığı ile sizlere sunmaktayım.

Böyleyken herhangi bir tuşa bastığım da masaüstünde.

Video bu şekilde.
=>
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her bastigin tusta mi oluyor yoksa sadece biri iki tuşa özel mi? Bir de karşıt renkler özelliği vardı Windows'ta. Varsa onun açik olup olmaidigina bakabilirsiniz.

Her bastigin tusta mi oluyor yoksa sadece biri iki tuşa özel mi? Bir de karşıt renkler özelliği vardı Windows'ta. Varsa onun açik olup olmaidigina bakabilirsiniz.
Şöyle söyliyim herhangi bir harf ile oluyor masaüstünde o harf ile başlayan herhangi bir dosya bulamadığı zaman böyle yapıyor sebebini anlayamadım
Yardımcı olacak birileri yok mu :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı