Masaüstü resmi FPS'ye ne kadar etki eder?

İşletim sistemi
Windows 8.1
Wallpaper Engine'de herhangi bir animasyonlu duvar kağıdı kullanıyorsanız herhangi bir oyun, tarayıcı ya da dosya artık ne açarsanız arka planda duvar kağıdının animasyonu duruyor. Yani aynı şekilde Wallpaper Engine'nin de bir şeyle uğraşırken arkadaki duvar kağıdının animasyonun durması nedeniyle herhangi bir performans kaybına yol açması söz konusu değil.
Düşük belleğe sahip sistemlerde arkaplanda kullandığı bellek miktarı performansa etki edebilir.

Hocam çözünürlük ile alakalı yüksekse kötü sistemlerde Google'a girmek işkence oluyor.
Sisteminiz iyiyse çok fark etmez.( yine de 1080p geçilmemeli )
1366*768 çözünürlük.
Ne kadar etki eder bilmiyorum ama çok güzelmiş bende istiyorum atabilir misiniz?
siyah üçgen.jpg

Wallpaper Engine'de herhangi bir animasyonlu duvar kağıdı kullanıyorsanız herhangi bir oyun, tarayıcı ya da dosya artık ne açarsanız arka planda duvar kağıdının animasyonu duruyor. Yani Wallpaper Engine'nin, bir şeyle uğraşırken arkadaki duvar kağıdının animasyonun durdurması nedeniyle herhangi bir performans kaybına yol açması söz konusu değil.
Wallpaper engine'de sorun yaratmaz yani? Doğru mu anladım?
Düşük belleğe sahip sistemlerde arkaplanda kullandığı bellek miktarı performansa etki edebilir.
8 GB RAM iyi mi?

Geri
Yukarı