Masaüstü sistemde oyun oynarken görüntü bozuluyor

emre2621

Picopat
Daha fazla  
arkadaşlar sıfır masaüstü bilgisayarımı açtığımda herhangi bir sorun yok. Ancak en ufacık bir oyuna girdiğimde sistem kendinden geçiyor ve bu linkteki iki video şeklinde yüklediğim hale geliyor sistem. Bilgisayarı kapatıp acmadigim sürece düzelmiyor. Oyun oynamadigim zaman normal çalışıyor. Ürün şu an servise gitti. Bir bilgisi olan var mı acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu güncel

Son düzenleme:
bende de aynı sorunun benzeri olmuştu, parlaklığı kısarak dener misiniz?
bu arada geçmiş olsun şimdiden biraz sinir bozucu olabiliyor.

Onlarıda denedim hiç bir şekilde çözüm oluşmadı... Şu an aynı monitör ve kabloları başka bir bilgisayarda kullanıyorum hiç bir sorun yok

Sistem ilk elime geldiginde görüntü aktarma sorunu vardı hiç bir şekilde monitöre görüntü gelmiyordu servise gitti anakarti değiştirip yolladiklarini söylediler.... şimdi ise bu sorunu yaşıyorum 2 aydır almışım sistemi 2 dk oyun bile oynayamadım yani...
Servis hala kalkıp bana stres testi yaptık sorun yok diyor en son bu videoları onlarada gönderdim bakalım ne diyecekler

Sistem içeriğinide yazayım belki birisi bir şey söyler
Sistemde ekran kartı yok
Ekran kartı da taktım ancak ekran kartı takınca da her türlü 2 dk içinde oyundan atıyor.... Ekran kartsız rahatlıkla oyun oynatabilicek bir işlemci bu ama yaşadığım durum bu
İşlemci AMD 7950x
Asus Prime B650M-A WIFI AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5
Kingston Fury Renegade RGB 32GB (2x16GB) 6400MHz
High Power Super GD+ Series 750W 80+ GOLD Smart Fan
Arctic Liquid Freezer II - 360 A-RGB Intel / AMD Uyumlu, 360mm Radyatörlü, 3x12cm P12 PWM Fanlı, Sıvı İşlemci Soğutucu
Samsung 990 PRO 1TB 7450/6900 MB/s NVMe M.2

Yeni konular

Geri
Yukarı