Masaüstü tamamen siyah oluyor

SametYiğit19

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarı açtığımda böyle oldu. Görev çubuğu gidip geliyor. Neden olur bu? Bilgisayarı resetledikten sonra düzeldi.

Bilgisayarı ilk aldıktan 2 ay sonra olmuştu, sonrasında sorunlar çoğaldı ve RAM'ler değişti. Ardında işlemci. Servisten geleli 2 ay oluyor, böyle yeniden böyle bir şeyle karşılaştım. Neden olabilir? Yeniden bu sorunları yaşamak istemiyorum.

01634174-434F-43CC-8B9B-7602AD5A80B7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı açtığımda böyle oldu. Görev çubuğu gidip geliyor. Neden olur bu? Bilgisayarı resetledikten sonra düzeldi.

Bilgisayarı ilk aldıktan 2 ay sonra olmuştu, sonrasında sorunlar çoğaldı ve RAM'ler değişti. Ardında işlemci. Servisten geleli 2 ay oluyor, böyle yeniden böyle bir şeyle karşılaştım. Neden olabilir? Yeniden bu sorunları yaşamak istemiyorum.

Eki Görüntüle 996833

Başlangıçta bir sürü uygulama açılıyorsa normal olabilir bende bir kez böyle bir sorunla karşılaşmıştım CTRL+Alt+Del yapıp görev yöneticisini açmıştım ve başlangıçta açılan tüm uygulamaları kapatmıştım restard atınca düzeldi.

Görev yöneticisini aç. Dosya, yeni görevi çalıştır. Oraya 'explorer.exe' yaz. Dene en azından.

Geri
Yukarı