Masaüstü uygulamaları gözükmüyor

Dangeon Master

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle ben bir uygulama açtım mı masaüstündeki uygulamalar gözükmüyor ama görev çubuğunun en sağındaki yere tıklayınca masaüstünde uygulamalar gözükmüyor her oyun, Opera, DC acarken kayboluyor nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1629406279269.png
    1629406279269.png
    44,5 KB · Görüntüleme: 48
  • 1629406487568.png
    1629406487568.png
    85,9 KB · Görüntüleme: 41
Merhabalar öncelikle ben bir uygulama açtım mı masaüstündeki uygulamalar gözükmüyor ama görev çubuğunun en sağındaki yere tıklayınca masaüstünde uygulamalar gözükmüyor her oyun, Opera, DC acarken kayboluyor nasıl çözebilirim? Teşekkürler.
Aynı sorun bana oluyordu. Şu şekilde çözdüm.
1. sisteme reset at.
2. arama yeri-sistem yapılandırması-sağ tık, yönetici olarak çalıştır.
Önyükleme-güvenli önyükleme tikle-en az (minimal seç)
Uygula ve tamam deyip çık.
3. sonra sisteme yeniden reset at.
4. bu şekilde güvenli moda giriyoruz ve sonra tekrar aynı şekilde sistem yapılandırmasına girip güvenli modu kapatıp reset atıyoruz.
Eğer arama yeri çalışmıyorsa Windows logosu, sağ tık+çalıştır+MSConfig yaz bu şekildede girersin sistem yapılandırmasına.
Not: Saçma gelebilir ama bende de bu sorun vardı ve bu şekilde yanlışlıkla çözdüm.
Ve güvenli modda çoğu driver çalışmaz.
O yüzden internetin olmayabilir, ses cihazın olmayabilir. Ve ekran sabit 60Hz olur ekran kartı olmadığı için (driver olmadığı için ekran kartı devre dışı kalır)

Aynı sorun bana oluyordu. Şu şekilde çözdüm.
1. sisteme reset at.
2. arama yeri-sistem yapılandırması-sağ tık, yönetici olarak çalıştır.
Önyükleme-güvenli önyükleme tikle-en az (minimal seç)
Uygula ve tamam deyip çık.
3. sonra sisteme yeniden reset at.
4. bu şekilde güvenli moda giriyoruz ve sonra tekrar aynı şekilde sistem yapılandırmasına girip güvenli modu kapatıp reset atıyoruz.
Eğer arama yeri çalışmıyorsa Windows logosu, sağ tık+çalıştır+MSConfig yaz bu şekildede girersin sistem yapılandırmasına.
Not: Saçma gelebilir ama bende de bu sorun vardı ve bu şekilde yanlışlıkla çözdüm.
Ve güvenli modda çoğu driver çalışmaz.
O yüzden internetin olmayabilir, ses cihazın olmayabilir. Ve ekran sabit 60Hz olur ekran kartı olmadığı için (driver olmadığı için ekran kartı devre dışı kalır)

Teşekkürler deneyeceğim bence saçma değil de bu hata daha saçma tekrar teşekkürler

Geri
Yukarı