Çözüldü Masaüstünde Fall Guys logosu yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

0tac

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bunun sebebi ne? Epic Games üzerinden indirdim, masaüstüne böyle geldi.

20221126_192443.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Özellikler kısmından simge değiş diyerek Fall Guys'un dosya konumuna girip Fall Guys'un exesini seçerseniz gelir hocam, bende de aynıydı dediğim gibi düzelttim.
Özellikler kısmından simge değiş diyerek Fall Guys'un dosya konumuna girip Fall Guys'un exesini seçerseniz gelir hocam, bende de aynıydı dediğim gibi düzelttim.

Çözüm
Oyunun dosyasına gidin, oradaki Launcher'i masaüstüne gönder yapın o şekil düzelir.

Simge değiştir yerinde Fall Guys exesini nasıl açacağım?
Simge değiştir kısmında dosya konumunu seçip Fall Guys'un exe'ini seçerseniz logosu gelir oyunu açmayacaksınız hocam, tam anlatamamışım kusura bakmayın.

Simge değiştir kısmında dosya konumunu seçip Fall Guys'un exe'ini seçerseniz logosu gelir oyunu açmayacaksınız hocam, tam anlatamamışım kusura bakmayın.
Sorun yok, sorun sizde değil bende çünkü açnak değik seçmek demişsiniz zaten. Ben sadece orada çıkan logoları seçebiliyoruz sanmıştım o yüzden nasıl açacağım demiştim ve buldum. Yardımınız için teşekkürler çözüm olarak işaretliyorum.

Geri
Yukarı