Masaüstünde kendiliğinden "ok" isimli bir metin belgesi oluştu

Word'ü ben oluşturdum içi boştu, oluşan metin belgesinin de içi boştu.

Tarama yapın. Sonuçları atın. Olay günlüğü raporlarında hata var mı bakın. Varsa ekran görüntüsü atın.
Word ile bozuk belge açınca olabiliyormuş icinede baksaymışsınız.

Gidip ***** forumundan baktıysan bu bilgiyi doğru olabilir. Bilmediğinin şeylere konuşma ya da yanlış bilgilendirme. Yazık. Gerçekten gülünç durumdasın.

Tarama yapın. Sonuçları atın. Olay günlüğü raporlarında hata var mı bakın. Varsa ekran görüntüsü atın.

Gidip ***** forumundan baktıysan bu bilgiyi doğru olabilir. Bilmediğinin şeylere konuşma ya da yanlış bilgilendirme. Yazık. Gerçekten gülünç durumdasın.

Aynen baktığım forum Microsoft Allah Allah'ya aynen komikseniz vallahi gülmemek için adamlar kendileri söylüyor.

Aynen baktığım forum Microsoft Allah Allah'ya aynen.

Yetkililerin cevaplarına bakacaksınız :)
Konunun linkini atarsanız bakalım.

Böyle durumlar olsaydı zaten olay günlüğünden gözüküyor ama siz kendi fikrinizi doğru olduğunda eminsiniz ki diğer insanların fikirlerini eleştrip engelliyorsunuz. 9 yaşındaki çocuklar gibi aynı şeyleri tekrar edip duruyorsunuz.

Yetkililerin cevaplarına bakacaksınız :)
Konunun linkini atarsanız bakalım.

Böyle durumlar olsaydı zaten olay günlüğünden gözüküyor ama siz kendi fikrinizi doğru olduğunda eminsiniz ki diğer insanların fikirlerini eleştrip engelliyorsunuz. 9 yaşındaki çocuklar gibi aynı şeyleri tekrar edip duruyorsunuz.

" İyice mesaj kasma yerine çevirdiniz." "gidip ***** forumundan baktıysan bu bilgiyi doğru olabilir." iki tane de konuyla alakasız iftira atıyorsun baktığım yer Microsoft'un yeri ve böyle bir şey bana da oldu en son yaptığım bozuk belge dosyası nedeniyle bildirim acmıştım aynası bana da ok şeklinde txt geldi ona bakarsanız böyle cok var engelleme özelliği var mı varsa söyleyin engelleyim sizi.

Tam dakika saniyesini hatırlaıyorum ama metin belgesinin oluştuğu dakikalarda Office hesabıma bakıyormuşum, olay görüntüleyicisinde de Windows günlükleri kısmının altındaki uygulama bölümünde o saat civarı Windows Error Reporting diye bir şey yazıyor ondan dolayı oluşmuş olabilir sanırım

" İyice mesaj kasma yerine çevirdiniz." "gidip ***** forumundan baktıysan bu bilgiyi doğru olabilir." iki tane de konuyla alakasız iftira atıyorsun baktığım yer Microsoft'un yeri ve böyle bir şey bana da oldu en son yaptığım bozuk belge dosyası nedeniyle bildirim acmıştım aynası bana da ok şeklinde txt geldi ona bakarsanız böyle cok var engelleme özelliği var mı varsa söyleyin engelleyim sizi.

Gercekten gülünç durumdasın :D sana konuyu at başka insanlar yanlış bilgilendirebiliyor yetkili mesajlarına bak diyorum ne cevap veriyorsun? Bölümde 30 mesajın çözümün yok benim burada en az 300 mesaj 10 çözümün var bana kafa tutuyorsun. Bilgin yoksa konuşma. Olay günlüğünden gözüküyor arkadaş zaten olay günlüğüne bakmış şu an.
Sorunun kaynağı belli oluyor yani. Engelleyecek çok insan var :)

Geri
Yukarı