Çözüldü Masaüstünde sağ tık yapınca beyaz gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

244765

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba.
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. 1-2 gündür böyle bir sorunum var. Sağ tık yaptığımda seçenekleri göremiyorum, imleci üstünde gezdirdiğimde geliyor fakat aralarda boşluk kalıyor.
1610351670657.png

1610351698491.png

Ekran kartı sürücümü güncelleştirmiştim birkaç gün önce, sorun o yüzden olabilir mi?
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Windows sürümüm: 20H2,
Ekran kartı sürücüm: 20.12.1

Çözüm
Olabilir hocam. DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.
Driverinı DDU ile kaldırıp tekrardan yükleyebilir misin?
Eğer güvenli moda geçilemiyor hatası alırsan, Windows arama kısmına MSConfig yazıp tamama basın ve ön yükleme kısmıına tıklayıp seçtikten sonra sekmeyi kapatın. PC'yi yeniden başlattığınızda güvenli mod açılır. Ve bu dediğim işlemleri tekrardan yapın ve ön yükleme tikini kaldırın. DDU ile ekran kartı sürücüsünü sildikten sonra yeniden başlatın. Windows normal açılır. Çözünürlük düşük olur driver yüklü olmadığı için yükleyince düzelir kolay gelsin.

Olabilir hocam. DDU ile kaldırıp tekrar yükleyip deneyin.

Çözüm
Merhaba.
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. 1-2 gündür böyle bir sorunum var. Sağ tık yaptığımda seçenekleri göremiyorum, imleci üstünde gezdirdiğimde geliyor fakat aralarda boşluk kalıyor.
Eki Görüntüle 829037
Eki Görüntüle 829038
Ekran kartı sürücümü güncelleştirmiştim birkaç gün önce, sorun o yüzden olabilir mi?
Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Windows sürümüm: 20H2,
Ekran kartı sürücüm: 20.12.1.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp.

Kod:
sfc /scannow

Komutunu giriniz. Işlem tamamlandıktan sonra sisteminizi yeniden başlatınız.

Driveri kaldırdım, eski haline döndü teşekkür ederim. Şimdi bir eski sürümü indiriyorum, zaten şuan indirdiğim sürüm öneriliyormuş kullanım açısından. Teşekkürler tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı