Çözüldü Masaüstünde silinen dosyaları geri getirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sevgilimaldattı

Hectopat
Daha fazla  
Klavyeyi silerken bir anda CTRL+A ve Delete'ye basmış bulunmaktayım. Masaüstündeki dosyalarım silindi ama açabiliyorum yani. Mesela Rockstar Games Launcher masaüstündeydi ve şu an arattırıp açabiliyorum. 3 kadar klasörüm vardı 1 tanesi geri geldi. Ekran görüntüsü almak için LightShot programı kullanıyordum ve Discord'da fotoğraf yüklemek için olan ekle butonuna bastım ve LightShot fotoğraflarının gitmesi için oluşturduğum klasör geldi. Yani simgelerim kayboldu. Yardımınıza ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    2 KB · Görüntüleme: 111

Söylemeyi unutmuşum. Onu yapmıştım Windows'un bir hata olduğunda dın sesi verir ya o oluyordu.

Geri dönüşüm kutusundan geri getirebilirsiniz.

Maalesef genelde dosyalarımı silip bir de oradan silmeye uğraşmaya üşendiğim için direk silmesi için ayarladım. Dosyalarım gitmedi ama simgeler yok ortada. Masaüstü simgelerini aktifleştir ile çözülebilecek bir sorun değil.(söyleyen olursa diye dedim)

Bak, eğer kalıcı bir şekilde silmediysen geri dönüşüm kutusundadır. Tamam mı?

Kalıcı olarak silmesi için ayarladım. Tamam değil maalesef.

Söylemeyi unutmuşum. Onu yapmıştım Windows'un bir hata olduğunda dın sesi verir ya o oluyordu.

Maalesef genelde dosyalarımı silip bir de oradan silmeye uğraşmaya üşendiğim için direk silmesi için ayarladım. Dosyalarım gitmedi ama simgeler yok ortada. Masaüstü simgelerini aktifleştir ile çözülebilecek bir sorun değil.(söyleyen olursa diye dedim)

Kalıcı olarak silmesi için ayarladım. Tamam değil maalesef.

Windows logosu + r ile çalıştırı açın ve recent yazın otaya en son yaptığınız şeylerin kısayolları mevcut ya da kullandığınız uygulamaların %temp% klasörünüde kontrol edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı