Çözüldü Masaüstünde silinen dosyaları geri getirmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Masaüstüne bas oradan.

Kankam onu ben de biliyorum. Bak resime ben simgeleri sildim ama dosyalar duruyor fakat nerede oldukları belirsiz. LightShot klasörünü LightShot programından SS alınca ortaya çıktı.

Recent en son açtığınız uygulamlar klasörüdür.

Aramanızla öyle bir öge yok hatasını aldım.
Rockstar Games Launcher'i açtım ve masaüstüne geldi. Ama klasörlerimi nasıl getiriceğimi bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    20,2 KB · Görüntüleme: 76
Kankam onu ben de biliyorum. Bak resime ben simgeleri sildim ama dosyalar duruyor fakat nerede oldukları belirsiz. LightShot klasörünü LightShot programından SS alınca ortaya çıktı.

Aramanızla öyle bir öge yok hatasını aldım.
Rockstar Games Launcher'i açtım ve masaüstüne geldi. Ama klasörlerimi nasıl getiriceğimi bilmiyorum.

Çalıştırı açın, oraya recent yazın dosya gezgininde çıkmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ee peki şey Far Cry Primal indirmiştim crack olarak satın almadan onun simgesi de silindi onu nasıl geri getireceğim? Recent'te yoktu.
Oyunu kurdunuzmu kurulumu rardaydı kurulum yapıldı ise başlat menüsünde bulabilirsiniz belki bulduğunuzda dosya konumunu aça tıklayın---gelen exeye sağ tık---gönder---masaüstü(kısayol oluştur)

Oyunu kurdunuzmu kurulumu rardaydı kurulum yapıldı ise başlat menüsünde bulabilirsiniz belki bulduğunuzda dosya konumunu aça tıklayın---gelen exeye sağ tık---gönder---masaüstü(kısayol oluştur)

Bir bu çıkıyor ve bir tane daha.
Direk olarak böyle.
Tamamdır buldum teşekkürler dosya konumundan buldum. Cidden çok sağ ol.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    19,6 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:

Geri
Yukarı