Çözüldü Masaüstünde yer değiştiren siyah nokta

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertlev

Hectopat
Bu sorun sadece bir kullanıcıda var diğer kullanıcılarda böyle bir sorun yok.
Bahsi geçen kullanıcı oturumunu açtığımda önce sol üst köşede siyahlık oluyor mouse üzerine gelince kayboluyor, sonra biraz daha sağa kayıyor bu nokta.
Dikkatimi çeken şey bilgisayarı açtığımda küçücük bir sekme tarzında bir şey açılıyor onun ardından bu nokta oluşuyor.
Başlangıç seçeneklerinden otomatik başlayan tüm uygulamaları devre dışı bıraktım fakat o sekme inatla açılıp siyah noktayı meydana getiriyor.
Kesinlikle ölü piksel değil test yaptım ve diğer kullanıcılarda aynı wallpaperlerde yok nokta.
Windows'u uygulamalarım silinmeyecek şekilde ISO dosyasından yeniden kurdum yine aynı bana bir çare:'(

Dosya Ekleri

• InkedEkran Görüntüsü (2)_LI.jpg
    InkedEkran Görüntüsü (2)_LI.jpg
    8,4 KB · Görüntüleme: 69
  • InkedEkran Görüntüsü (4)_LI.jpg
    InkedEkran Görüntüsü (4)_LI.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 67
Çözüm
Hocam Dragon Center ile alakalı bu durum. Öncelikle görev yöneticisine girin, hizmetler kısmından MSI voice kontrol hizmetini devre dışı bırakın. Devre dışı ise aktifleştirip tekrar devre dışı bırakın. Sorun giderilmezse Dragon Center hizmetini sağ tıklatıp tekrar başlatın. (Hizmetler kısmından %90 çözülmesi gerek) Sorunun devam etmesi halinde Dragon Center yazılımını güncelleyin. Güncel sürüm kullanıyorsanız eğer bir önceki sürüme dönebilirsiniz.
Alt + Tab kombinasyonunda açık bir pencere olarak görünüyor mu? Bir kenarından köşesinden fare ile tutabiliyor musunuz? Bir de MSI Dragon Center yazılımı kullanıyor musunuz?
Hiçbiri olmuyor ama dragon center kullanıyorum.
Alt + Tab kombinasyonunda açık bir pencere olarak görünüyor mu? Bir kenarından köşesinden fare ile tutabiliyor musunuz? Bir de MSI Dragon Center yazılımı kullanıyor musunuz?

Hocam reset atınca Alt Tab da gözüktü main Win diye bir şey ama kapatamıyorum görev yöneticisinde gözükmüyor.

Hocam vallahi dünden beri bunu çözmeye uğraşıyorum temiz formatta atamıyorum önemli programlar olduğu için, vallahi çözersek size çok dua edeceğim.

Son düzenleme:
Hocam Dragon Center ile alakalı bu durum. Öncelikle görev yöneticisine girin, hizmetler kısmından MSI voice kontrol hizmetini devre dışı bırakın. Devre dışı ise aktifleştirip tekrar devre dışı bırakın. Sorun giderilmezse Dragon Center hizmetini sağ tıklatıp tekrar başlatın. (Hizmetler kısmından %90 çözülmesi gerek) Sorunun devam etmesi halinde Dragon Center yazılımını güncelleyin. Güncel sürüm kullanıyorsanız eğer bir önceki sürüme dönebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Geri
Yukarı