Masaüstündeki simgelerin gidip gelmesi

Devolve

Hectopat
Merhaba, bilgisayarda EBA ödevlerimi yaptıktan sonra test çözmek için başka bir odaya gittim. Bilgisayarın yanına geldim ve fareyi kıpırdattım. Birden masaüstündeki bütün simgeler yok oldu geldi yok oldu geldi. Virüs olabilir mi? Veya bilgisayara zarar veren bir şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs ihtimalinden önce ilk olarak Windows sağlık taraması yapmanızı tavsiye ederim. 20H2'ye geçiş döneminde pek çok farklı sorunla karşılaşan arkadaşlarım oldu, sisteminizin sürümünü bilmiyorum elbette ama ilk olarak bu ihtimale yoruyorum.

Virüs ihtimalinden önce ilk olarak Windows sağlık taraması yapmanızı tavsiye ederim. 20H2'ye geçiş döneminde pek çok farklı sorunla karşılaşan arkadaşlarım oldu, sisteminizin sürümünü bilmiyorum elbette ama ilk olarak bu ihtimale yoruyorum.

O nasıl yapılıyor? Windows Defender ile tarama yapıyorum şu an.

O nasıl yapılıyor? Windows Defender ile tarama yapıyorum şu an.

Detaylı taramalar için "widnows diagnostic" programları daha basit küçük hatalar cihaz performansı ve sistem yazarsanız çıkar. Ben Windows'un kendi sağlık bilgilerinden çok verim alamadım, çeşitli programlar ile hatalara denk geliyordum. Yahut bu aşamayı direk geçip Windows onarım işlemi gerçekleştirebilirsiniz bir sorun varsa tespit ediyor zaten.

Yabancı kaynak olarak: How to repair corrupted files in Windows 10

Türkçe olarak ise Google aramalarına: Windows 10 bozulan sistem dosyaları onarma.

Yazarsanız sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı