Masaüstündeki tüm klasörler ve programlar gitti

emrearsn

Femtopat
Daha fazla  
Laptopun ekranını kapattım ve yaklaşık 15 dakika sonra geri açtım ve masaüstündeki programların yeri değişmiş çoğu silinmiş. Ekranda sadece kapatmadan önce kaydettiğim mentin belgesi duruyor klasörlerim silinmiş ama file Explorer'da görünüyorlar tıkladığımda resimdeki gibi hata veriyor açılmıyorlar. Klasörlerin içerisinde önemli şeyler var geri almam lazım nasıl yapacağım?

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-02_111222886.png
    resim_2023-06-02_111222886.png
    14,1 KB · Görüntüleme: 40
  • resim_2023-06-02_111459153.png
    resim_2023-06-02_111459153.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 38
Bilgisayarın da yer var mı geri dönüşüm kutunuzu kontrol edin benim bilgisayarımda da aynı sorun olmuştu PC de yer kalmadığı için geri dönüşüm kutusuna atıyordu masaüstündeki kısa yolları.

OneDrive yüzünden yapıyor, OneDrive yedeklemelerinden masaüstü yedeklemesini kapatın, masaüstü dosyalarınız OneDrive klasörü içinde"masaüstü"klasöründe olur
Yedeklemeyi kapatmak için
OneDrive sekmesine sağ tık>ayarlar>yedeklemeyi yönet>kapatmak istediğiniz yedeklemeyi kapatıp tamam tıklayın

OneDrive yüzünden yapıyor, OneDrive yedeklemelerinden masaüstü yedeklemesini kapatın, masaüstü dosyalarınız OneDrive klasörü içinde"masaüstü"klasöründe olur
Yedeklemeyi kapatmak için
OneDrive sekmesine sağ tık>ayarlar>yedeklemeyi yönet>kapatmak istediğiniz yedeklemeyi kapatıp tamam tıklayın
yedeklemeyi kapatmam için bir seçenek çıkmıyor

Geri
Yukarı