Çözüldü Masaüstünden dizüstüne nasıl dosya aktarılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nieagerams

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internetim kotalı, 50 GB dosya aktarmam lazım. Masaüstünden dizüstüne nasıl aktarabilirim? Harici HDD vs yok ne yazık ki.

Çözüm
Teknik bilgim yok.

İnternet harcar mı? Yeterli kota yok.

Mantikliymis böyle yapabilirim gibi.

Masaüstü bilgisayarımda Bluetooth yok.

Sokemem.
Sökemiyorsan flash bellekle ya da ağ üzerinden aktarım yapacaksın benimkisi daha hızlı verim aktarımı idi yalnız bunu bil.
Teknik bilginiz varsa içindeki sabit diski söküp yeni bilgisayara takıp alabilirsiniz. Veya zamanınız varsa her ay belli bir miktarını aktararak internet kotasını aşmamaya çalışabilirsiniz.

Aynı ağ üstünden aktarabilirsiniz. Mesela Windows10 kullanıyorsanız Windows 10 dosya paylaşımı diye arayın internetten bir sürü kaynak bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar internetim kotalı, 50 GB dosya aktarmam lazım. Masaüstünden dizüstüne nasıl aktarabilirim? Harici HDD vs yok ne yazık ki.

Flash disk vs. yok mu? Bana da benzer bir durum olmuştu. Elimde 2 GB flash disk vardı. 20GB dosyayı gıdım gıdım aktarmıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teknik bilginiz varsa içindeki sabit diski söküp yeni bilgisayara takıp alabilirsiniz. Veya zamanınız varsa her ay belli bir miktarını aktararak internet kotasını aşmamaya çalışabilirsiniz.
Teknik bilgim yok.
Aynı ağa bağlıysa bir paylaşılan klasör üzerinden aktarabilirsin.
İki bilgisayarda aynı ağ üzerinde ise paylaşım yapabilirsiniz.
Aynı ağ üstünden aktarabilirsiniz. Mesela Windows10 kullanıyorsanız Windows 10 dosya paylaşımı diye arayın internetten bir sürü kaynak bulursunuz.
İnternet harcar mı? Yeterli kota yok.
Flash disk vs. yok mu? Bana da benzer bir durum olmuştu. Elimde 2 GB flash disk vardı. 20GB dosyayı gıdım gıdım aktarmıştım.
Mantikliymis böyle yapabilirim gibi.
Masaüstü bilgisayarımda Bluetooth yok.
Notebook'dan HDD/SSD söküp masa üstünde ki kasaya harici bir SATA kablosu ile veri aktarımı yapabilirsin.
Sokemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı