Masaya vurunca PC'nin mavi ekran vermesi

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Evet dün oyun oynuyordum, internetim biraz sıkıntılıydı çok önemli bir yerdeyken ping çıktı ve sonrasında yapacağım şeyi yapamadım ve sinirlenip masaya sertçe vurunca bilgisayarım mavi ekran verdi. Bilgisayarım masanın üstünde ve hata kodunu bilmiyorum. Tekrardan açtığımda düzeldi. Sadece bunun sebebini merak ediyorum.

Hocam darbeden dolayı oluşmuştur büyük ihtimal. Sorun edilecek bir dert değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı -7 Eksi
Evet dün oyun oynuyordum, internetim biraz sıkıntılıydı çok önemli bir yerdeyken ping çıktı ve sonrasında yapacağım şeyi yapamadım ve sinirlenip masaya sertçe vurunca bilgisayarım mavi ekran verdi. Bilgisayarım masanın üstünde ve hata kodunu bilmiyorum. Tekrardan açtığımda düzeldi. Sadece bunun sebebini merak ediyorum.
Masaya vurunca sisteminizdeki bir parça oynadıysa olmuş olabilir.

Masaya neyi vurdun 🧐
Umarım uçakta vurmamıştır. Aklıma biri geldi. -_-
Minidump falan vermemiş mi?

Hocam bilirsiniz katı basıncı belli doğrultuya aynen iletilir bilgisayarınız laptop ise alt kısımda yer alan harddiski sarsıp temasını kısa süreliğine kesmiş olabilir o anda mavi ekran almanız normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı