Maske önerisi

Makaleler
10
Yer
Kenya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600
B450M S2H V2
Apacer 8GB 3000MHz
XFX RX 570 4GB
Corsair Spec Delta RGB
Corsair VS550 (Beyaz etiketli)
Meslek
Öğrenci
Hangi marka maskeler kalitelidir? Bana ekonomik ve kaliteli maskeler önerebilir misiniz? Kendi aldıklarınız iyiyse onları önerin. Böyle bir konu internette yoktu, ben de ihtiyacım varken Sosyal'e açayım dedim.

Aradığım özellikler 3 katlı ve telli olması. Bütçe 50'li için 15-25 arası şuan. Bu bütçedeki maskeler genelde birbirlerinin aynısı olduğu için açıkçası fazla da para dökmek istemiyorum. Aklımdaki ürün linklerini aşağıya atayım.

En iyisi her yerde 1/2 tl'ye tanesi satılan maskeler. Diğerlerine gereksiz para vermeye gerek yok. Maskeyi doğru kullanın yeterli. Kolda, alnında, çenede gezdirecekseniz boşa almayın.

En iyisi her yerde 1/2 tl'ye tanesi satılan maskeler. Diğerlerine gereksiz para vermeye gerek yok. Maskeyi doğru kullanın yeterli. Kolda, alnında, çenede gezdirecekseniz boşa almayın.
Okula gideceğim için alıyorum, tabii ki koluma falan takmam. Okulda maske zorunlu olduğundan ihtiyaç duydum, yoksa dediğiniz gibi 1-2 tl'ye satılan maskeleri alıyordum.

Okulda zorunlu olduğundan takmayacaksınız. Hayatınız önemliyse takmak zorundasınız. Kural olarak değil olması gereken o olduğu için takmanız zorunlu.
Maske takmak önemli biliyorum ama okula gitmediğim zamanlarda dışarı hiç çıkmadığım için de maske ihtiyacım minimumdaydı. Bu sebepten ötürü ise maskeyle dışarı çıkmıyordum. Daha doğrusu dışarı hiç çıkmıyordum. Genel olarak ev ihtiyaçlarımı internet siteleri gibi platformlardan karşılıyordum. Doğal olarak da marketten 1-2 TL'ye maske almak benim adıma daha iyi sonuç veriyordu. Şuan ise haftada 2 gün okul 3 gün kurs yani 5 gün 8 ders göreceğim. Dolayısıyla maskemi yanımda taşımak daha kolay olacağından maskeyi kutuyla almak istemekteyim. Ayrıca okul yolumdaki markete gidip oradan maske alırsam yolumu biraz uzatmış olmamdan mütevellit geç kalmam olası. Okul olmadan önce ekmek almak yerine Yemeksepeti Banabi kullanarak daha kolay sipariş veriyordum. Gelen paketi dezenfektan ile dezenfekte ettikten sonra ise lastik eldiven yardımıyla açıyordum. Yemek konusunda ise dışarıdan almamaya özen gösteriyordum. Eğer alırsam da Komagene gibi firmaların kiloluk paket halinde satılan fabrika üretimi ambalajlı yemekleri falan alıyordum. Okula gitmeden önce gıda gibi gereçlerimi Getir, Banabi gibi uygulamalardan karşıladığım için maske konusunda hiçbir problemim de yoktu. Hem markete gitmeye uğraşmıyordum hem de maske almama gerek kalmıyordu. Ayrıca Trendyol gibi sitelerden kıyafetlerimi aldığım için doğal olarak rahat bir biçimde maske almadan (yani kutulu olarak) yaşayabiliyordum. 10'luk paketler falan işimi görüyordu. Şuan hem kendim için hem de ailem için kutu halinde satılan maske şart haline geldi. Kutu halinde satılan maskeyi aldıktan sonra okula gitmeden çantama 2-3 tane atacağım ve yolumu hiç uzatmadan okula gideceğim. Kardeşim de okula giderken maskelerini çantasına koyup servisine binip gidebilecek. Bu sayede markete gidip maske almaktansa evimizde olduğu için zaman kazanmış olacağız. Şuanda önereceğiniz maske markasını seversem bu maske markasından alışveriş yapmaya çalışacağım. Bu sayede maskem bittikçe toplu bir biçimde sipariş edebileceğim. Sebebi ise artık alacağım ürüne güvenecek olmam.

Okulda zorunlu olduğundan takmayacaksınız. Hayatınız önemliyse takmak zorundasınız. Kural olarak değil olması gereken o olduğu için takmanız zorunlu.

O şekilde devam edin o zaman.
Konu dışı olacak ama, imzada en fazla 3 bağlantı oluyordu sanırım. Ben diğer incelememi de ekleyecektim, sığmadı. Nasıl yaptınız?

Konu dışı olacak ama, imzada en fazla 3 bağlantı oluyordu sanırım. Ben diğer incelememi de ekleyecektim, sığmadı. Nasıl yaptınız?
Yöneticiydi zamanında, o zaman yapmıştır.

Ben bunu kullanıyorum.
Pandemi başladı başlayalı bundayım.
Pandemi öncesi de bu firma varmış. Yani sonradan türeyen bir firma değil. 16-17 yıldır bu işi yapıyorlarmış.
Cidden kaliteli.

Yorumlarını okuyun. Gerekli testleri geçmiş.

Aylar geçti halen salgın öncesi 500 kuruş 1 liraya satılan maskeler kadar kaliteli maske üretemediler. Salgından önce maske aldığım için sonradan aldıklarımı kıyaslıyorum kalite farkını görmemek mümkün değil.

Şu an için 3 katmanlı denilenler yeterli görünüyor. En kötü 2 tane takılabilir. Lastik kısımları önemli oluyor uzun kullanımda kulakları rahatsız edebiliyor. Bunlar için ekstra aparat almıştık. Enseden geçen plastik bir parça ile lastiğin kulağa değil o parçaya tutunmasını sağlayarak kulakların rahatsız olması engellenebiliyor.

Bir de sanırım bazı maskeler daha küçük yapılıyor bu yüzden herkese uymayabiliyor. Çocuklar için yapılanları kastetmiyorum.

Geri
Yukarı