Massaka hakkında ne düşünüyorsunuz?

140draven

Centipat
Kendisini şahsen çok severim müziklerini de sert tarzını da. Forumun fikrini merak ettim, bilmeyen arkadaşlar için kısaca özetlemek gerekirse Berlin'de kurulmuş bir çetenin eski üyelerinden. Zamanla rap müziğe kendisini adamış ayrıca bana kalırsa başarılı işleri var. Ayrıca sosyal medyada özel olarak saygı duyulan birisi. :)

1663358943088.png

PS_Edremre

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Kendisini şahsen çok severim müziklerini de sert tarzını da. Forumun fikrini merak ettim, bilmeyen arkadaşlar için kısaca özetlemek gerekirse Berlin'de kurulmuş bir çetenin eski üyelerinden. Zamanla rap müziğe kendisini adamış ayrıca bana kalırsa başarılı işleri var. Ayrıca sosyal medyada özel olarak saygı duyulan birisi. :)

Eki Görüntüle 1519420
Gayet sağlam adam, Hem büyük kişilerden hem de adam 2 çar birden kasıyor ki piyasadaki neredeyse hickimse bunu yapamıyor.
Sesinin sertliğide benim hoşuma gidiyor ve gayet kendine çekiyor bi dinleyince, sınıftaki kızlar BTS dinlerken ben tahtayı resetleyip ya Arda Turan: Sarı çizmeli mehmet ağa ya da massaka açarım 🤣🤙

KS
KS
140draven

140draven

Centipat
Kendisine Diss atması saçma bence.

Amacı dostu ve düşmanı tespit etmekti. Diablo'nun yanına geçenleri eledi işte. Bir de mesaj olarak "bana benden başka kimse diss atamaz" dedi. Vallahi nereden baksan gereksiz ama mantıklı da.

Fuat'a saçma sapan sallamasından sonra gözümden düşen eleman.

Ben de anlamadım onu. Birbirlerine fazla bir şey yapamıyorlar Killa Hakan ile fuatın arası var diye. İş rapten çıkarsa olacakları kestirebiliyorum tabii.

enes_yldrm_1

Decapat
Daha fazla  
En sevdiğim ilk 3 rapçiden. En sevdiğim şarkıları : Falım Kanlı, Kırmızı Halı, İblis, Hapiste Volta, Seyans, Satranç.
Üstteki şarkıları her gün bir kaç kez dinliyorum.

Lee Yubin

Megapat
Makaleler
11
Yer
Antalya
sınıftaki kızlar BTS dinlerken ben tahtayı resetleyip ya Arda Turan: Sarı çizmeli mehmet ağa ya da massaka açarım
Aslında ben bu adamın rap söyleyiş tarzını K-pop erkek gruplarının rap/hip-hop tarzı şarkılarındaki söyleyişlerine benzetiyorum. Nasıl desem böyle kavga eder gibi söylüyor şarkılarını :d

Yeni konular

Yukarı