Massaka'ya neden diss atılmıyor?

Kalitesiz değiller ama modaları geçti.
Geçmedi, işin özünü sevenler hala dinliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçmedi, işin özünü sevenler hala dinliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim bana kaç yıllık parçasını atıyorsun ben sanatçının modası geçti diyorum ki geçti yani ne ceza ne sagopa adam akıllı parça çıkarır oldu ne müziğe bir katkıları oluyor.

Massaka 36Boys'tan şöyle böyle yazanlar olmuş. İzin vermeseler Suriye'de bile çete olamaz. Her ağır adamın da ağabey çektiği birisi vardır(Killa değil). Massaka'ya diss atılmamasının sebebinin de ben sadece tehdit ediyor olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Genel olarak Türkiye'deki piyasaya etki eden birisi. Arada bir Ceza açıp dinleyin de rap nasıl yapılırmış öğrenin yeni nesil türkçe rapçi tayfa.

Herkes bu isimden korkuyor bunun sebebi nedir, adam o kadar Katliam gibi disslerin başında ama şu ana kadar hiçbir disste adını duymadım. Bunun sebebi nedir?
Ben de birkaç şarkısını dinlemeye *çalıştım*.
Diss atılmamasının sebebini ise sözlerinden yola çıkarak mafya veya çetesinin olduğunu düşünüyorum.
Dr.Fuchs, @egemennulldreinull gibileri varken Massaka dinlenmez bence.

Autotune karşıtlığını asla anlayamayacağım galiba. Autotune şarkıya daha fazla güzellik katar, iyi olanı daha da iyileştirir. Düzgün yapılması lazım tabii.
Hocam Autotune güzel kullanıldığında çok hoş oluyor. Ancak Khontkar abartıyor bence. İlk dinlediğimde kulağım kanamıştı. Şanışer'in son şarkılarına bakarsanız Autotune nasıl kullanılır dersi gibi olmuş.

Geri
Yukarı