Masterchief vs Doom Guy

Materchief VS Doom Guy. Hangisi alır?

• Doom Guy

• Masterchief

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer
arkanı döndüğünde önünde, önüne baktığında arkada
Sorum başlıkta. Sizce vs atsalar Masterchief mi alır yoksa Doom Guy mı? Bugün düşünürken merak ettim. İkisi de oldukça güçlü ve dünya dışı varlıklarla kapışmasına rağmen bence Doom Guy alır bence. Çünkü teknik olarak bir tanrı Doom guy. Masterchief ise ne kadar çok sıkı bir eğitimden geçip çok güçlü bir zırha sahip olsa da sonunda normal bir adam. Siz de dilerseniz fikrinizi belirtebilirsiniz :D

1.9 TDI

Centipat
Yer
gizlice mazot çalıyor
Sorum başlıkta. Sizce vs atsalar Masterchief mi alır yoksa Doom Guy mı? Bugün düşünürken merak ettim. İkisi de oldukça güçlü ve dünya dışı varlıklarla kapışmasına rağmen bence Doom Guy alır bence. Çünkü teknik olarak bir tanrı Doom guy. Masterchief ise ne kadar çok sıkı bir eğitimden geçip çok güçlü bir zırha sahip olsa da sonunda normal bir adam. Siz de dilerseniz fikrinizi belirtebilirsiniz :D
Tiplerinin benzer olması sadece bana mı öyle geliyor?

KS
adanalihiyar

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer
Tiplerinin benzer olması sadece bana mı öyle geliyor?

Evet hocam gerçekten benziyorlar. İnternette de birçok şey gördüm bununla ilgili buradaki arkadaşların da fikrini merak ettim doğrusu.

PossibleTurco

Decapat
Makaleler
25
Yer
Barracuda 120, H2002D, TL80 ile mutluluk %100.
Doom Guy alır her şekilde. Adam 1993'ten beri iblis avlıyor. İblis olsam Doom Guy'ı gördüğüm an kaçarım oradan.

KS
adanalihiyar

adanalihiyar

Decapat
Makaleler
10
Yer

Noble Six

Kilopat
Makaleler
10
2 evrenin kurgusu ve temelindeki mekanikleri farklı bu yüzden elma ile armut kıyaslaması yapmaya gerek yok. Bir tarafta daha tanrısal güçlere ve mekaniklere sahip bir evren (Doom) var, diğer tarafta bizim gerçeklik mekaniklerine daha bağlı kurulmuş daha realistik bir evren (Halo) var.

Yukarı