MasterGel Pro macunlu sistem masaüstünde 95 derece oluyor

AWH Nsar

Decapat
İyi günler, iyi sosyaller.
Rutin laptop temizliğimi gerçekleştirdim. Fanları temizledim, termal macun yeniledim, çok güzel ve ince şekilde termal macunu sürdüm ancak masaüstünde 95 derecelere çıkıyor. Sizce bunun sebebi nedir?
Macun: MasterGel Pro.

Sıvı gresin de sprey olarak satıldığını belirteyim, WD-40 yağ çözücüsüdür, yağı ve diğer kayganlaștırıcıları çözdüğünden sürtünme nedeniyle mekanizmalar aşınır. Önerdiğiniz ürünün ne için üretildiğini bilmeden konuşmayın.
Sıvı gres yağı taşma yapar. Ayrıca WD-40 fan mekanizmasında eski yağın temizliğinden ardından da orada uzun süreli bir sürtünmeyi engellemekten sorumludur. Kendi bilgisayarımda da WD-40 kullanıyorum bir çıraktan bilgi almama gerek yok :D

Sıvı gres yağı taşma yapar. Ayrıca WD-40 fan mekanizmasında eski yağın temizliğinden ardından da orada uzun süreli bir sürtünmeyi engellemekten sorumludur. Kendi bilgisayarımda da WD-40 kullanıyorum bir çıraktan bilgi almama gerek yok :D

Hocam peki nereye sıkmam gerekir? Bakır tellerle sarılı olan deliğe mi yoksa içine giren demire mi? Ya da her ikisine de mi?

Sıvı gres yağı taşma yapar.
Belki de hiç kullanmadığınız bir şey hakkında fikriniz varmışcasına konuşuyorsunuz.

Ayrıca WD-40 fan mekanizmasında eski yağın temizliğinden ardından da orada uzun süreli bir sürtünmeyi engellemekten sorumludur.
Temizlik kısmı doğru, hala yağladığını iddia etmenizi anlayamadım.

Kendi bilgisayarımda da WD-40 kullanıyorum bir çıraktan bilgi almama gerek yok :D
Üslubunuzu düzeltmenizi öneririm, zira burası statü karşılaştırması yapılacak bir yer değil. Ki buna lüzum da yok. Ayrıca, tanımadığınız birisi hakkında bu tür bir yargıya bu kadar kesin şekilde varmanız garip.

Belki de hiç kullanmadığınız bir şey hakkında fikriniz varmışcasına konuşuyorsunuz.

Temizlik kısmı doğru, hala yağladığını iddia etmenizi anlayamadım.

Üslubunuzu düzeltmenizi öneririm, zira burası statü karşılaştırması yapılacak bir yer değil. Ki buna lüzum da yok. Ayrıca, tanımadığınız birisi hakkında bu tür bir yargıya bu kadar kesin şekilde varmanız garip.
Hocam peki nereye sıkmam gerekir? Bakır tellerle sarılı olan deliğe mi yoksa içine giren demire mi? Ya da her ikisine de mi?

Sıvı gresi daha sonra uygulayabilirsiniz, ki doğru olan da ilk önce WD-40 ile temizleyip ardından sıvı gres uygulamak. Uzun süre yağlamadan kullanmamaya dikkat edin.

Hocam evde sıvı değil de macun gibi olan gress yağını buldum o olur mu?
Bilgim olmadığı için soruyorum kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı