Masterkeysn Lite Combo'daki Mouseun DPI'ı Takılıyor

tacomert

Hectopat
Cooler Master Masterkeys Lite L Combo klavye ve fare ye sahibim. Bugün kullanım kılavuzundan bakıp mouse rengini değiştirmeye çalışırken mouseun DPI'ları gitti. Normalde 4 DPI vardı renk kombinasyonlarını denerken mouse 2 DPI da çalışmaya başladı. Eski haline getirdim ama yine de hala 2 DPI'da takılı kaldı nasıl çözeceğimi bilmiyorum daha önce başına böyle bir şey gelen biri var mı?

Bu arada aynı mousedan bir tane daha vardı arkadaşta onun mouse taktık aynı laptopa ve denedik onun mouse da böyle bir problem olmadı. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum konu dışı olabilir kusura bakma ama aynı Mouse ve Klavye'yi bende satın aldım Mouse için DPİ ayarlayabileceğimiz programı nerden indirdin aradım bulamadım.

Ben bu ürünü itopya'dan 2 hafta önce aldım fakat Vektron elektrik evimin yanında sayılır direkt elden götürüp garanti kapsamında teslim veya kontrol ettirebilirmiyim acaba?
Bu arada sorun kısaca bildiğiniz üzere bu mousede 4 farklı DPI seçeneği var dün mousenin tuşları ile renk kombinasyonlarını değistiriyordum bir baktım mousenin sadece 2 DPI seçeneği var ne yaparsam yapayım 4 DPI seceneğini çalıştıramadım çözüm için bir deepweb e girmediğim kaldı 🙂

Ben bu ürünü itopya'dan 2 hafta önce aldım fakat Vektron elektrik evimin yanında sayılır direkt elden götürüp garanti kapsamında teslim veya kontrol ettirebilirmiyim acaba?
Bu arada sorun kısaca bildiğiniz üzere bu mousede 4 farklı DPI seçeneği var dün mousenin tuşları ile renk kombinasyonlarını değistiriyordum bir baktım mousenin sadece 2 DPI seçeneği var ne yaparsam yapayım 4 DPI seceneğini çalıştıramadım çözüm için bir deepweb e girmediğim kaldı 🙂

Vektron size o kadar yakın ise direk vektron'a elden götürün. Sorununuz daha hızlı çözülür.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı