Mastürbasyon bağımlılığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öncelikle sakin olun oyun oynuyorsanız refleks gerektiren oyunlar oynayın mesela CoD serisi bunlar unuturur Netflix varsa narcos izlemenizi tavsiye ederim pablo escobar anlatılıyor namaz kılın bu da unuturuyor annenize babanıza söyleyip destek alın. Allah'tan yardım isteyin merak etmeyin atlatacaksınız. İnanın!

Sevdiysseniz en iyi cevap yapabilirsiniz.
bence @@ÖLÜM HS cisi'nin yaptığı yorumu en iyi cevap olarak işaretleyin. En mantıklı cevabı o vermiş.

Vay be kimse beni takmaz diye düşündüm.

Cinsel şehvet açlığa benzer, susuzluğa benzer bunlardan hiç bir farkı yoktur mahrem dışında onun için kendinizi kötü hissetmeyin. "bırak deyince bırakılıyor" diyen arkadaşlara biraz biyoloji öğrenmesini tavsiye ederim senin libidon ile milletin libidosu bir değil. Eğer ereksiyon haricinde yaparsan halsizlik, bitkinlik olur ereksiyondayken yaparsan bir sorun olmaz.

Merhaba çok fazla masturbasyon yapıyorum ve gusülü de yetiştiremiyorum. Bazı günler 3-4 gün dayanabiliyorum ama ondan sonra 1 hafta günde 3-4 kez diye devam ediyor. Çok fazla zevk de almıyorum ama hayatımda tek zevk veren şey o.
Madem yapmak istiyorsun, şu videoyu izleyip yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı