Mastürbasyon isteğinin azalması

Yapmamak daha iyi. Antrenmandan önce ben kafayı yiyordum yapıyordum sonra antrenmanda bitkin şekilde hareket edip uykum geliyordu canım bir şey çekmiyordu. Şimdi irademi korumaya çalışıyorum.

Supplement kullan spor yapıyorsan zaten ek taviyeye ihtiyacın vardır diye düşünüyorum :) Aol-ZMA al bak göreyim ben seni :D Gerçi herhangi whey - gainer alsan da olur.

Vücudun yoruluyor terlediğin için çinko-magnezyum kaybı yaşıyorsun. Doğal iyi bir şekilde beslensende normal duruma dönecektir.

En basitinden sen hiçbir şey yapmadan oturduğun yerden ekranın başından insanın tadabileceği en üst duygu olan orgazmı tadıyorsun ve beynine dopamin salgılattırıyorsun. Beyninin her gün belli miktar dopamin salgılaması lazım ve bu değerler aşağı yukarı bellidir ve sabittir. Mastürbasyon yaparken de dopamin salgılattırıyorsun ama video ile yaparsan bu üst düzeye çıkıyor. Diyebilirsin ne güzel işte dopamin mutluluk verir enerji verir falan ama o işler öyle olmuyor sen büyük bir kısmını salgıladığın için belli bir miktar var demiştim ya büyük kısmını salgıladın sana çok az bir kısım kalıyor o çok az kısım da gün içinde salgılanıyor ama bu kısım sana yetmiyor bunun sonucunda sinir halsizlik yorgunluk meni ile beraber çıkan günlük bir sürü vitamin ve mineral ihtiyacın agresiflik odaklanamama vitamin eksikliğine bağlı hastalıklar (çok fazla yaparsan) testosteron düşüşü özgüvenin düşmesi karşı cinsi obje olarak görme ensest ilişkilere sıcak bakma beyin sisi oluşturup beynini tam kapasite ile kullanamama sosyal hayatta geri kalma gibi birçok sonucu direk olarak birçok sonucu da dolaylı olarak getiriyor. Sizlere tavsiyem hemen video izlemeyi kesin yapacaksanız 1 haftada bir resim ile azalta azalta yapın sonra 10 güne 2 haftaya falan çıkarın resime bakmayı da bırakın düz mastürbasyon yapın ama ben kesin yapmalıyım yoksa kendime hakim olamıyorum derseniz 1 haftada bir bir şeye bakmadan yapın o da kurtarmazsa 10 günde bir fotoğraf bakarak yapın bu zararı en aza indirmenizi sağlar ve video izlemek hayatından saatler çalıyor hiçbir şey zamanı geri getiremez zamanını kontrol edip en iyi şekilde kullanmak senin elinde.
Peki ne sıklıkla yapalım?

Geri
Yukarı