Mastürbasyon yaparken erken boşalıyorum

Aslında zorunlu bir ihtiyaç değildir bunu bu şekilde biz zorunlu hale getiriyoruz ergenlik döneminde kişi 1 yapıyor 2 yapıyor devam ediyor ileride bu işi bırakmak isteyince bir o kadar da zorlanıyor çünkü sizi bir bakımından uyuşturuyor aşırı fazla dopamin salgılamaya başlıyorsunuz. Bir süreden sonra bırakınca yoksunluk çekmeye başlıyorsunuz. Vücut adaptasyon sağlayıncaya kadar da çok uzun sürüyor ve her şey size ilgi çekici bile gelmeye başlayabilir o yüzden yapılmasını önermem zaten vücudun bir bunu atma sistemi var fazlalık olduğu zaman, biz bununla neden oynayalım :)
Hocam cidden merakımdan soruyorum, vücudumuz bunu diğer yollarla nasıl atıyor?

Merhaba, 15 yaşındayım. 9 gün önce mastürbasyonu bıraktım. İnternette gezerken bir şey görüyorum, hemen kalkıyor, duramıyorum. Bugün bozdum en fazla 2-3 dakika sürüyor. Ne yapmam lazım? Daha 15 yaşındayım, ne yapmam lazım?

Bu yaşta martübasyon aşkı nereden geliyor? 🤣 18 yaşındayım bir kere bile yapmadım. İğreniyorum kusacak gibi oluyorum kesinlikle göremem. 🤢

Merhaba, 15 yaşındayım. 9 gün önce mastürbasyonu bıraktım. İnternette gezerken bir şey görüyorum, hemen kalkıyor, duramıyorum. Bugün bozdum en fazla 2-3 dakika sürüyor. Ne yapmam lazım? Daha 15 yaşındayım, ne yapmam lazım?
İzleyerek yaparsan erken olur.

Hocam cidden merakımdan soruyorum, vücudumuz bunu diğer yollarla nasıl atıyor?

Eğer hayvan gibi mastürbasyon yaparsan, gereğinden fazla üretiliyor. Ve bu yüzden uyurken kendi kendine oluyor. Eğer fazla yapmazsan bu olmaz.

Bu yaşta martübasyon aşkı nereden geliyor? 🤣 18 yaşındayım bir kere bile yapmadım. İğreniyorum kusacak gibi oluyorum kesinlikle göremem. 🤢
Aseksüel olmanız bizim yaşımızın suçu değil.
Ayrıca çok fazla abartmayın, ihtiyacınızın olduğunu düşündüğünüz an yapın.
Başka bir hobi edinin, sporla uğraşın. Abarttığınızı anlayacaksınız.

Geri
Yukarı