Mastürbasyon yaparken erken boşalıyorum

Bırakın ve kendinize yeni bir hobi edinin. Aksi takdirde ileride eşinizle ciddi problemler yaşarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sanılanın aksine spermlerin sayısı hiç azalmaz.Vücut sürekli yeni spermler üretir.
Sürekli yenilenir tabi ama üretim için de bir süre lazım yav! Günde 15 kez yaparken üretim sürekli resetleniyor.
Doğurganlık için kadınlara menstruasyon döngüsünün orta dönemi önerilir, erkekler için de 3 günde bir ejakulasyon önerilir. Doygun hacim ve tüm spermlerin gerekli özelliklere ulaşması için 3 gün öneriliyor.

Konu sahibi arkadaşa 2-3 gün arayla sakin sakin, nefesini tutmadan, derin nefes alıp vererek süreyi uzatıp alacağı zevkini yoğunlaştırmaya çalışmasını öneririm.
Çok zorlamadan düzenli olarak bel, sırt, karın, göğüs ve bacak kaslarını güçlendirecek egzersizler hem kendinize güven kazanmanıza hem de performans kontrolü sağlamanıza yarar.

Hocam abartmıyorum, ben günde 15 kere işi yapıyorum, 30 saniyede boşalıyorum. Arttırma yeter, yapmak istemediğin gün olursa yapmamaya çalış, kontrole sahip çıkmaya çalış. Benim seviyeme geldiğinde kurtulmak zor. Yavaş yavaş kontrolü al sonunda rahatlarsın.

Hocam günde 15 kere yapmak nedir beyin erir ona.
ara gez yokla kontrol et elinde kalmasın hocam😄

Bende 2 hafta falan bırakmıştım ama ani bir istek üzerine bozdum :D 2-3 dk normal bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı