Matebook D14 sürücüleri nasıl elle yüklenir?

FozzYD44

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Huawei Matebook D14 cihazımda Driver Booster ve AVG driver updater ile sürücü güncellemeleri yaptım fakat sonradan bu programların zararlı olduğunu öğrendim. Bu programların bilgisayarda yaptığı değişiklikleri kaldırıp kendim elle yapmak istiyorum. Panik oldum nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardım bekliyorum.

Bilen yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei Matebook serisinin kendi içinde "Huawei PC Yöneticisi" isimli bir uygulaması var.
Klavyede F10 tuşuna basarsan uygulamasına girer, oradan otomatik driver yüklemesi yapılıyor.

Orada sorun göstermiyor ama PC'nin performansı düştü. Komple hepsini elimle kurmak istiyorum. Yardımcı olacak var mı?

Kendim format atıp nasıl kurabilirim içindeki dosyalar gider mi?
Onlarla tek tek uğraşılmaz. Bu durumlarda format atılıp sürücülerin temiz bir şekilde kurulmasını öneriyoruz. Programları kullanmadan önce araştırsaydın keşke.

10 dakikalık kullanım sonrası 90 derece oluyor bilgisayar.

Son düzenleme:
En düzgünü flashdiskine Windows 10 atıp kurulum yapmak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücü için de Windows Update çalıştır. Windows Update sonrasında ekran kartı sürücüsünü kendin yüklersin AMD/NVIDIA/INTEL'in sitesinden. Daha sonra da aygıt yöneticisine girip ünlemli aygıt var mı diye kontrol et. Varsa yeni konu açıp donanım kimliğini gönderip beni etiketle, yardımcı olayım.

Hocam çok sağ ol yapacağım. Son bir soru olarak ben bu PC'yi vatandan almıştım ve Windows içinde yüklü gelmişti. Şimdi format atınca orijinal Windows'a nasıl ulaşacağım?

Yeni konular

Geri
Yukarı