Matematiğimi nasıl iyileştirebilirim?

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Arkadaşlar matematiğim berbat belki bileniniz vardır "05". Ben matematiğimi geliştirmek istiyorum aslında potansiyelim var çok çabuk kavrarım ancak 5. sınıfta ağır bir hastalık geçirmiştim 50 gün neredeyse okula gidemedim, 6. sınıfta psikolojik sorunlarım vardı ve sadece yazılılara girip çıkıyordum, 7 - 8'de imam hatip'deydim sınıf resmen ahır gibiydi derslerin çoğunu anlamıyordum. 2. dönem matematiğimi düzeltmem gerek şu an polinomlara geçtik ne yapabilirim? 2. dönem hangi konular var? 10. sınıfım. Hangi yayınları önerirsiniz? Udemy'den önereceğiniz eğitim seti var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Matematik sadece olabildiğince fazla problem/soru çözerek gelişir. Araştıra araştıra sadece olabildiğince fazla soru çöz.

Soru çözümü videolu olan soruları çöz. Tabii ondan önce çözeceğin konuyu gözden geçir, oku, bilgi edin. Daha sonra soruları çözmeye başla. Yapamadıklarını da videodan izlersin.
Ayrıca @200749 ın da dediği gibi Esen Yayınları'nı tavsiye ederim ama videolu soru çözümü var mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı