Matematik 9.sınıf kümeler konusu

ali kolayel

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 9.sınıfa geçtim. Ama okula 3 haftaya yakın geç geldim ve geri kaldım biraz. Sizden istediğim en iyi matematik 9.sınıf kümeler konusunu anlatan hoca önerir misiniz? Ya da internet adresini filan.

N Tümleyen Ters N'de kesişen derste göreceksin zaten bu işlem ile Mesela 3 yuvarlaktan A.Ters N.V Yani A kesişim B Der ve sende a ile b yuvarlagının içine sana verdigi sayıyı yazarsın :) zaten hala konular devam ediyor görürsün gene :)

N Tümleyen Ters N'de kesişen derste göreceksin zaten bu işlem ile Mesela 3 yuvarlaktan A.Ters N.V Yani A kesişim B Der ve sende a ile b yuvarlagının içine sana verdigi sayıyı yazarsın :) zaten hala konular devam ediyor görürsün gene :)
Biz eşitsizliklerdeyiz devam falan etmiyor :)

Kümeler 2 haftada da biter, 8 ders gayet yeterli. Son sınıfta dershanede 2 saat yeterli oluyor, gerçi o önceden bildiğimiz için. Ama kümeler baya dandik konudur korkacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı