Matematik konusunu anlamadım çok korkuyorum

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba okul yeni başladı proje okuluna gidiyorum matematikte ilk konu önermeleri anlamadım hem de hiçbirleşik önermeleri anlamadım herkes soruları çözebiliyor ben çözemiyorum öğretmenin verdiği ödevi yapamadım tekrar ettim ancak yine kafama oturmadı öğretmenime gitsem olur mu sınavdan düşük alırım ve üniversite sınavında dahi yapamam diye çok panik yapıyorum ve korkuyorum ne yapmalıyım öğretmenimiz yardım alabilirsiniz diyor.

Şimdi ben de 9. sınıfa gidiyorum. Konuyu anladım ama konu ilerledikçe zorlaşıyor. Zorlaşmaktan çok karışıyor. Eğer çalışmazsan, konu tekrarı yapmazsan ve internetten video izlemezsen anlaman zor. Sonra sınavda düşük not da gelir. :D Bizim okuldaki hocalar 40-50'lerden bahsediyorlar. Gözüm korktu ama matematikçi zor sormaz galiba. Sen konuyu anlamazsan sınavda da beceremezsin sonra aile içinde, belki de ilk defa notlardan dolayı bir olay yaşanabilir. Hocandan da yardım al. Zaten 9. sınıfın başında yük biniyor. Kolay ama çok yük. Bunların üstünden gelmek de senin elinde.

Geri
Yukarı